CZECH DECO TEAM AKCE
CZECH DECO TEAM AKCE

Konference interiéry 12. ročník, téma Ekonomicky&Ekologicky

Hlavní téma letošního ročníku zní EKONOMICKY & EKOLOGICKY. Tentokrát to bude přesně ve čtvrtek 2. listopadu 2023 a stejně jako loni v úžasném prostoru přednáškového sálu Rotunda na Brněnském výstavišti

Datum akce:
2. listopadu 2023
336

O akci

Hovořit se bude o podnikání v oboru interiérů v mnoha pohledech. Těšit se můžete na 18 vstupů, které vás donutí k zamyšlení a které mohou změnit váš pohled na kreativní práci či systém realizace.
Zkušení profesionálové z oboru se zaměří na definování zákazníků, tvorbu marketingu v tomto specifickém odvětví, stejně jako na téma tendrů nebo přístupu k obchodním prostorám jako k marketingovému nástroji.

Druhé téma se zaměří na udržitelnost a tomu se bude mimo jiných věnovat také hlavní host, kterým je známá holandská designérka Simone Post. Ta pracuje pro značky jako je Adidas, Vlisco, Kvadrat a nově také Hermés a věnuje se tématu upcyklace. Téma ekologie však bude skloňované z dalších úhlů pohledu, ať se jedná o českou výrobu nábytku nebo italské kuchyně. Za zmínku stojí také téma využití původního či historického nábytku, práci s LED dioadami, potisky nebo komplexních realizací.

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI

Informace

  • Brno, Výstaviště - Přednáškový sál Rotunda, Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
  • Celodenní akce

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.