CZECH DECO TEAM

Přihlásit

O nás

Základní myšlenkou CZECH DECO TEAM je uvědomění si, že každá budova se skládá z mnoha realizačních kroků a produktů, které dodávají různé specializované firmy. Je přitom velkou chybou, že se tyto firmy vzájemně neznají, nepodporují se a navíc vynakládají nemalé finanční investice s cílem dostat se do stejného prostoru.

Johann Malle

12.6.2022

Johann Malle logo

Johann Malle

12.6.2022

Základní myšlenkou CZECH DECO TEAM je uvědomění si, že každá budova se skládá z mnoha realizačních kroků a produktů, které dodávají různé specializované firmy. Je přitom velkou chybou, že se tyto firmy vzájemně neznají, nepodporují se a navíc vynakládají nemalé finanční investice s cílem dostat se do stejného prostoru.

Proto jsme sjednotili významné české výrobce interiéru, stavební firmy a propojili je s desítkami architektů, pro které jsme se stavli významným partnerem pro realizace interiérů a staveb.

Každý klient CZECH DECO TEAM tak získává přístup k prakticky všem druhům výrobků a služeb pro realizaci stavby nebo rekonstrukce domu či bytu. Další přidanou hodnotou je náš realizační tým, který našim klientům pomáhá s výstavbou nebo rekonstrukcí domu či bytu od návrhu po kolaudaci.

CÍLE CZECH DECO TEAM

 • Vzájemná spolupráce za účelem realizování zakázek
 • Vzájemná marketingová propagace
 • Zajišťování práce pro architekty a asistování při realizacích
 • Vzájemná kultivace nabídky a služeb ve směru ke spokojenému klientovi = neocenitelná zpětná vazba ve vztahu dodavatel architekt klient
 • Budování silné české značky s etickým kodexem
 • Osvěta v české společnosti ve vztahu k využívání architektů jako specialistů pro tvorbu kvalitního prostředí
 • Spolupráce s universitami
 • Vytvoření české Ikea
 • Expanze na evropský trh s našimi firmami a našimi architekty pod značkou CZECH DECO TEAM
 • Spuštění celosvětové sociální sítě pro architekty www.inspireli.com a zajištění práce českým architektům po celé planetě
 • Více informací pro partnery
 • Více informací pro klienty

karel smejkal

"Stavíte, rekonstruujete nebo vybavujete svůj dům nebo byt? Máme pro vás unikátní spojení architektů, stavebních firem a výrobců interiéru, kteří nabízí pestrou paletu služeb v oboru architektry, stavebnictví a vybavení interiérů. Pojďme do toho společně!"
Psycholog architektury Karel Smejkal, Ph.D., Intl. Assoc. AIA zakladatel a předseda

bořek šípek

"Potřebu projevovat svoji individualitu a kreativitu má v sobě člověk od pradávna, pouze jsme se evolucí dostali od jeskynních maleb k obrazům a tapetám.

My v CZECH DECO TEAM se snažíme akcelerovat vývoj k funkčnímu a estetickému bydlení. Věříme, že využití služeb odborníka, které je samozřejmostí v mnoha oblastech lidské činnosti, je tím nejsprávnějším řešením.

Proto jsme se rozhodli založit sdružení architektů, designérů, výrobců a prodejců interiérového vybavení a společně poskytovat komplexní služby, které zjednoduší zařizování domova a vnesou do něj funkčnost a půvab.

Tak jako auto nejlépe opraví automechanik a dort upeče cukrář, tak si architekt nejlépe poradí s potenciálem prostoru a dokáže ho maximálně využít. Úzká spolupráce s výrobci je nespornou výhodou v řešení velmi individuálních požadavků.

Díky moderní inteligentní aplikaci máme, a vy s námi, vše po ruce a můžeme se společně pustit do zařizování vašeho bytu nebo domu tak, abyste se v něm cítili opravdu jako doma."
Prof. Dr. Ing. arch. Bořek Šípek

SYSTÉM CZECH DECO TEAM

CZECH DECO TEAM podporuje a propaguje rozšíření služeb architektů napříč všemi společenskými vrstvami. Jedná se o jedinečný informační kanál, který umožňuje bližší seznámení architektů s výrobky a prací členů a jejich vzájemnou zpětnou vazbu.

Architekt je v rámci sdružení plně nezávislý a nemusí používat, nebo doporučovat zboží členských firem. Pokud ale se souhlasem klienta dojde k využití výrobků, nebo služeb sdružení CZECH DECO TEAM, vypočítá systém poměrnou částku, která bude použita na propagaci architekta a architektury v ČR.

HISTORIE CZECH DECO TEAM

 • 2006: Prvotní inspirace vzešla od německého spolku textilních firem Decoteam.de, šlo o spojení konkurentů v jednom oboru, jehož logiku přínosu pro členy mi nikdo nebyl schopen vysvětlit, ale líbil se mi název.
 • 2008: První nápad propojení společností Styltex a Praktic společným časopisem, jako propagačním periodikem pro naše klienty. Nápad na základě mé zkušenosti s podnikatelem Jiřím Kadlecem, vydavatelem časopisu KamPoMaturitě.cz.
 • 2009: Vznik CZECH DECO TEAM spojením firem Styltex, Praktic, Hornschuch a Dadka, vydání prvního časopisu ( 3 000 výtisků ).
 • 2010: Distribuce časopisu ( 8 000 výtisků ) do hotelů a restaurací v ČR ve spolupráci s časopisem Gastro & Hotels, hledání dalších výrobků a firem.
 • 2011:Spuštění první verze fotografické galerie www.inspireli.com
 • 2012: Již 16 společností a první orientace na spolupráci s architekty (15), Art directorem se stal Prof. Dr. Ing. arch. Bořek Šípek
 • 2013: Registrace sdružení, Tomáš Vala (SIKO) vytvořil provizní aplikaci.
  Na Inspireli.com jsme dosáhli počtu 10 000 fotografií.
 • 2014: 27 společností , 133 architektů v provizní aplikaci 600 předaných poptávek,
  profesionalizace CZECH DECO TEAM a poprvé již budování sdružení nespočívá pouze na jedné osobě.
  Vznik kanceláře CZECH DECO TEAM – Karel Smejkal, Lukáš Školoud, Nikola Filipová, Karel Novotný, Jana Drinková.
  Víťa Vala (SIKO) iniciuje vznik nového designu portálu CZECH DECO TEAM
  Inspireli.com přesáhlo hranici 20 000 fotografií a jejich nárust je už samovolný počtem 20-50 denně.
 • 2020: Objednat službu architekta nebo designéra je v Česku samozřejmé jako objednat elektrikáře.

Další doporučené články

Při výběru radiátoru trvejte na skutečně kvalit...

Přidáno 20. 09. 2023
Kvalitní povrch radiátoru není pouze estetickou záležitostí. Je to především pojistka dlouhé životnosti otopného tělesa. Zdánlivě bezvadný vzhled v...

S40 Residence, Bangkok, Thajsko od Invoke

Přidáno 15. 09. 2023
Rezidence S40, označovaná jako "domov v domě", je rekonstrukcí celého jednoho podlaží většího vícegeneračního sídla pro mladý pár v Bangkoku.

Kočičí dům na stromě, Kamakura, Japonsko, Tan Y...

Přidáno 13. 09. 2023
Pro kočky je dům celým jejich světem. S přáním naučit se navrhovat dům z pohledu našich nejdražších kočičích miláčků jsme se rozhodli považovat naš...

Dorsis LINUS – montáž skryté podlahové-soklové ...

Přidáno 12. 09. 2023
Skutečně precizně realizovaný interiér poznáme nejen podle kvality dominantních prvků, ale i podle dotažení i těch nejmenších detailů k dokonalosti...