CZECH DECO TEAM

Přihlásit

Top novinka Czech Deco teamu

Černé bezpečnostní kování COBRA TOWER+

Jednou z možností, jak podpořit jedinečnost a charakter interiéru, jsou tmavá dveřní kování. Avšak co když chceme eleganci interiéru přenést i na vstupní dveře?

Cobra

06. 11. 2022

Cobra

06. 11. 2022

Model COBRA Tower+ BlackLine představuje jeden z vrcholných modelů kolekce bezpečnostních kování Cobra –  má bezpečnostní certifikát BT3 (tzn. poskytuje vysokou ochranu, certifikováno dle ČSN EN 1906) a už svým masívním vzhledem vyjadřuje odolnost vůči jakýmkoliv pokusům o poškození či prolomení nezvanými návštěvníky. 

Štítové řešení vyznává osvědčený a klasický přístup k designu ochranných kování na vstupních dveřních, přidanou hodnotou modelu TOWER+ je však jeho unikátní černé provedení. Matný černý povrch je ideální pro moderní projekty, kde se počítá s tmavými stylotvornými prvky v interiéru včetně černých interiérových kování. V takovém případě představuje elegantní bezpečnostní kování TOWER+ ideální řešení. 

Model Tower+ je součástí široké kolekce tmavých dveřních kování Black Line, která zahrnuje nejen další tři designové modely černých bezpečnostních kování (Apollo, Mars, Tower a C101), ale i přes 150 variant tmavých a černých kování vhodných do interiéru. Celá kolekce Black Line tak nabízí příležitost vyřešit všechny dveřní i okenní kliky v jednotném moderním stylu. 

www.matekliku.cz  

kompletní katalog COBRA ke stažení ZDE

Další doporučené články

Přidáno 10. 11. 2022
Komfortní polstrovaný nábytek použitelný 365 dní v roce venku není utopie. Vysoká modularita systému IKONO navíc umožňuje navrhnout vhodnou sestavu pro každou situaci.
Přidáno 06. 11. 2022
Elegance v interiéru se v každém období projevuje jinak – současnost přeje jednoduchosti a estetické čistotě. Své k tomu má co říci i společnost DORSIS, český výrobce prémiových skrytých zárubní. S jejím jednatelem Janem Krejčím jsme si povídali nejen o kráse minimalismu, ale hlavně o skrytých zárubních. Ty totiž představují jeden ze základních stylotvorných prvků moderního interiéru, i když - jak říká Jan Krejčí – jejich hlavním posláním je nebýt vidět.
Přidáno 06. 11. 2022
Jednou z možností, jak podpořit jedinečnost a charakter interiéru, jsou tmavá dveřní kování. Avšak co když chceme eleganci interiéru přenést i na vstupní dveře?
Přidáno 06. 11. 2022
Při instalaci sprchových vaniček záleží na každém milimetru. Samonosné sprchové vaničky Sustano se svojí extrémně nízkou montážní výškou, pouhých 30 mm, umožňují zapuštěnou instalaci i při rekonstrukcích s nízkou výškou podlahy.