CZECH DECO TEAM

Přihlásit

Top novinka Czech Deco teamu

Černé bezpečnostní kování COBRA TOWER+

Jednou z možností, jak podpořit jedinečnost a charakter interiéru, jsou tmavá dveřní kování. Avšak co když chceme eleganci interiéru přenést i na vstupní dveře?

Cobra

06. 11. 2022

Cobra

06. 11. 2022

Model COBRA Tower+ BlackLine představuje jeden z vrcholných modelů kolekce bezpečnostních kování Cobra –  má bezpečnostní certifikát BT3 (tzn. poskytuje vysokou ochranu, certifikováno dle ČSN EN 1906) a už svým masívním vzhledem vyjadřuje odolnost vůči jakýmkoliv pokusům o poškození či prolomení nezvanými návštěvníky. 

Štítové řešení vyznává osvědčený a klasický přístup k designu ochranných kování na vstupních dveřních, přidanou hodnotou modelu TOWER+ je však jeho unikátní černé provedení. Matný černý povrch je ideální pro moderní projekty, kde se počítá s tmavými stylotvornými prvky v interiéru včetně černých interiérových kování. V takovém případě představuje elegantní bezpečnostní kování TOWER+ ideální řešení. 

Model Tower+ je součástí široké kolekce tmavých dveřních kování Black Line, která zahrnuje nejen další tři designové modely černých bezpečnostních kování (Apollo, Mars, Tower a C101), ale i přes 150 variant tmavých a černých kování vhodných do interiéru. Celá kolekce Black Line tak nabízí příležitost vyřešit všechny dveřní i okenní kliky v jednotném moderním stylu. 

www.matekliku.cz  

kompletní katalog COBRA ke stažení ZDE

Další doporučené články

Při výběru radiátoru trvejte na skutečně kvalit...

Přidáno 20. 09. 2023
Kvalitní povrch radiátoru není pouze estetickou záležitostí. Je to především pojistka dlouhé životnosti otopného tělesa. Zdánlivě bezvadný vzhled v...

S40 Residence, Bangkok, Thajsko od Invoke

Přidáno 15. 09. 2023
Rezidence S40, označovaná jako "domov v domě", je rekonstrukcí celého jednoho podlaží většího vícegeneračního sídla pro mladý pár v Bangkoku.

Kočičí dům na stromě, Kamakura, Japonsko, Tan Y...

Přidáno 13. 09. 2023
Pro kočky je dům celým jejich světem. S přáním naučit se navrhovat dům z pohledu našich nejdražších kočičích miláčků jsme se rozhodli považovat naš...

Dorsis LINUS – montáž skryté podlahové-soklové ...

Přidáno 12. 09. 2023
Skutečně precizně realizovaný interiér poznáme nejen podle kvality dominantních prvků, ale i podle dotažení i těch nejmenších detailů k dokonalosti...