TOP NOVINKA
CZECH DECO TEAMU

Eklektický styl interiér bydlení

Byt v eklektickém stylu šéfdesignéra In2design bureau

In2design: Díky správnému plánování a rozdělení do zón vznikla ložnice, dětský pokoj pro Sophii a kuchyň s obývacím pokojem. Místnosti jsou propojeny světlou chodbou, která se díky zrcadlu s vysokou délkou chytře rozplývá v prostoru.

Vyhledávání

Tagy

Nadcházející akce

Eklektický styl interiér bydlení

Byt v eklektickém stylu šéfdesignéra In2design bureau

In2design: Díky správnému plánování a rozdělení do zón vznikla ložnice, dětský pokoj pro Sophii a kuchyň s obývacím pokojem. Místnosti jsou propojeny světlou chodbou, která se díky zrcadlu s vysokou délkou chytře rozplývá v prostoru.

dřevěná podlaha Art Mafi

ART-MAFI přináší dřevěné podlahy pro náročné: „Každé prkno pokládáme vědomě“

Masivní dřevěné podlahy jsou většinou lidí považovány za ten nejpříjemnější a nejvíce přírodní materiál, který si můžete do svého interiéru dopřát. Prostoru dodají eleganci a osobitost. Pokud jste nároční na kvalitu, záleží vám na přírodě a na tom, odkud dřevo pochází a jak bylo zpracované, seznamte se s třívrstvými dřevěnými podlahami od ART-MAFI.

Atelier Kunc logo

Atelier Kunc Architects: Pojďte s námi navrhovat špičkovou rezidenční architekturu – hledáme kolegy architekty, architektky se zkušeností z navrhování a projektování rodinných domů

Pojďte navrhovat a projektovat špičkovou architekturu. To vše v krásném prostředí zahradního ateliéru ve vile v Praze – Podolí, v týmu příjemných a veselých lidí, kteří se navzájem inspirují a posouvají dál, budujeme v týmu dlouhodobé vztahy a nadstandardně odměňujeme ty, kdo s námi pracují a pomáhají rozvíjet společnou vizi lepšího života. Baví nás spokojenost z krásné práce, ze společného navrhování a to, že díky nám vzniká něco, co má smysl. Pracujeme pro zajímavé klienty na projektech, které rozhodně nejsou obvyklé

Brick Veedu, Madurai, Indie od Onebulb Architecture

“Brick Veedu” (வீடு – Domov) je zasazen do obytné městské zástavby Madurai a má jemný, ale odvážný charakter, který je v silném rozporu s okolními budovami. Záměrem bylo vdechnout život požadavkům klienta v podobě otevřených prostorů, které jsou vizuálně propojené – jejich ztělesněním jsou cihly.

Radiátor Zehnder Quaro

Radiátor jako šikovná příčka v koupelně 

Když se řekne koupelnový radiátor, většině lidí se vybaví chromovaný žebřík pod náporem mokrých ručníků, případně ploché otopné těleso umístěné zpravidla pod oknem. Ti odvážnější si představí totéž v barevném provedení. Málokdo však pomýšlí na radiátor jako na dominantní prvek koupelny. A přitom se správně zvoleným řešením jsou možnosti využití radiátorů prakticky neomezené. Podívejme se, jak chytře zvládnou roli příčky a jak si s prostorem koupelny poradí radiátory švýcarské značky Zehnder. 

TECE ovládací tlačítka

TECEloop se rozjíždí více v metalu!

Ovládací tlačítka toalety od značky TECE s přátelskou tváří TECEloop nabízí svůj moderní a sympatický design v kombinacích exkluzivních prémiových materiálů. Modulární systém tlačítkové desky a krytu můžete nakombinovat z více než sto dostupných možností, takže padne zaručeně každé koupelně.

CZECH DECO TEAM architekt dům

Coral House, Alvarado, Veracruz, Mexiko, od Alta Arquitectura

Alta Arquitectura : Korálový dům vypráví o hře pocitů prostřednictvím jednotlivých prvků; exteriér poskytuje masivní formu, která evokuje ochranu a soukromí, a teplo materiálů: chukum, mramor, kámen, beton a dřevo, které zvou k objevování interiéru.

Eklektický styl interiér bydlení

Eklektický styl bydlení: Umění kombinovat s odvahou

Eklektický styl bydlení je jako malovaný obraz vašeho života, kde každý kousek nábytku a každý dekorativní prvek vypráví svůj příběh. Tento styl, oblíbený pro svou flexibilitu a osobitost, překračuje tradiční designová pravidla tím, že spojuje zdánlivě nesourodé prvky do harmonického celku. Inspirujte se na CZECH DECO TEAM a nechte svou kreativitu, aby rozkvetla ve vašem eklektickém interiéru.

Pluralismus ve futuristických domech

Architektonická tapiserie našich plánovaných obytných komplexů získává rozmanitý a proměnlivý charakter díky čtyřem odlišným koncepcím bydlení, z nichž každá ztělesňuje inovace a harmonické spojení s přírodou.

CZECH DECO TEAM architekt

At Every Elevation, Rishon LeZion, Izrael, autor: Dorit Weinbren

V jedné z nejvyhledávanějších čtvrtí v Rishon LeZion stojí dům, který by nadšenci do designu opravdu ocenili. Dům, který navrhla Dorit Weinbrenová, je ukázkou pečlivého plánování interiéru, které upřednostňuje čisté a vyzývavé geometrické linie, estetiku zbavenou kompromisů v čistotě přírodních a průmyslových materiálů a silné monochromatické tóny.

Egger

EGGER představuje Kolekci dekorativních materiálů 24+

Již v únoru 2024 bude na trh uvedena dlouho očekávaná Kolekce dekorativních materiálů 24+. Těšit se můžete na řadu novinek. Nechte se inspirovat novými plnými barvami, autentickými povrchy i přirozenými strukturami. Nahlédněte s námi nyní do rozšířené produktové nabídky PerfectSense Matt a dodejte vašemu interiéru jedinečný vzhled!

rekonstrukce chyby

10 nejčastějších chyb při rekonstrukci bytu a jak se jim vyhnout

Při rekonstrukci bytu je snadné podlehnout lákavým vizím o dokonalém domově, ale realita může být někdy krutá, pokud se dopustíme kritických chyb. V tomto článku vám ukážeme 10 největších omylů, kterým byste se měli vyvarovat, aby vaše rekonstrukce proběhla hladce a vy jste byli s výsledkem spokojeni. Od nerealistických očekávání až po nedostatečnou přípravu – přečtěte si, jak těmto pastím uniknout.

TECE tlačítko

Nekompromisní spojení odolnosti a designu v ovládacím tlačítku TECEsolid

Odolnost a spolehlivost jsou spolu se špičkovým designem ve specifické DNA výrobků TECE, které uvedlo na český trh další varianty ovládacích tlačítek TECEsolid. Jejich moderní design teď doplňují texturované povrchy s diamantovou a čárovou strukturou, které jsou velmi příjemné na dotek.

Získej ocenění CZECH INTERIOR AWARD 

Jste interiérový designér, architekt nebo realizátor, který s profesionály spolupracuje, a toužíte světu ukázat svá díla? V tom případě zpozorněte, protože začíná první ročník jediného výhradně českého ocenění v oblasti interiérového designu.

skleněný dům lavra

Dům Lavra, Porto, Portugalsko – Ricardo Azevedo Architect

Casa de Lavra je odrazem vztahu, který může architektura vytvořit mezi prostorem a klientem. Žádný dům není stejný a zejména u tohoto domu si architekt Ricardo Azevedo uvědomil, že projekt nakreslil “s nadšením přímo na místě”.

Eclisse

Moderní dveře: řešení, která udávají trend

Jak důležitý je design při výběru dveří?
Pokud ještě před několika lety byly dveře pouhým funkčním předmětem, nyní se staly součástí nábytku. Moderní dveře jsou inspirovány současným designem a využívají neustále se vyvíjející materiály a konstrukční technologie.

Zbrusu nový showroom Narbutas ukazuje cestu k moderním kancelářím

Otevíráme nové prostory! K třípatrovému showroomu Alax v ulici Urxova v pražském Karlíně přibude velkorysé místo plné kancelářského nábytku (nejen) od značky Narbutas. Designový interiér situovaný do budovy Corso Karlín si pod svá křídla vzalo studio Brádka Design. Veze se na vlně akustiky, tradice, inovace i udržitelnosti.

Na český trh přichází nový ikonický design: radiátor Zehnder Tetris 

Evropský lídr v oblasti designových radiátorů a specialista na vnitřní klima Zehnder znovu spojil síly se světoznámou designerskou dvojicí King & Miranda, aby navázal na předchozí úspěšné společné projekty a přišel se zcela novým ikonickým designem radiátoru Zehnder Tetris. Ten značka Zehnder premiérově uvádí i na český trh. Novinka ze studiové kolekce Zehnder Studio Collection je ztělesněním spojení živelné síly přírody s kreativní silou architektury jako projevu lidského talentu a technické zdatnosti postavené na století zkušeností švýcarských mistrů. A Jako obvykle přináší opět nejvyšší standard kvality a desinguv každém detailu.

výběr střechy

Průvodce střešními trendy v současné architektuře

V současné architektuře se trendy v konstrukci a materiálech střešních krytin rychle mění. Pro majitele domů nebo komerčních budov může být obtížné udržet si přehled o nejnovějších designech a technologiích a rozhodnout se, které konfigurace jsou pro váš projekt nejvýhodnější.

villa design idea

8 nejlepších nápadů na design vily nebo rodinného domu v roce 2023

V roce 2023 se při navrhování vil budou posouvat hranice, využívat přírodu a využívat nejmodernější technologie. Od obytných prostor s otevřeným konceptem až po řemeslné textury a povrchové úpravy – každý nápad přispívá k vytvoření vily, která je nejen místem k bydlení, ale i uměleckým dílem.

Zehnder vyhlásil další ročník souteže o nejlepší návrhy koupelen

Počátkem října 2023 startuje další ročník soutěže o nejlepší návrh nebo realizaci koupelny s využitím designových radiátorů Zehnder. Soutěže se tradičně účastní partnerská koupelnová a designérská studia, zapojit se ale mohou i ostatní designová studia nebo interiéroví návrháři.

Trendy barvy, povrchy a nečekaná délka TECEdrainprofile!  

Sprchové profily značky TECE z nerezové oceli jsou ještě flexibilnější, velmi snadno se čistí a upoutají pozornost koncového zákazníka svým nenápadným, ale velmi elegantním vzhledem. Nyní jsou k dostání v ještě atraktivnější škále povrchů, barev i délek.