CZECH DECO TEAM

Přihlásit

TOP NOVINKA CZECH DECO TEAMU

Iva Šmídová

Iva Šmídová

Jiří Novotný

15. 7. 2014

Jiří Novotný

15. 7. 2014

Doma trávíme největší část svého života. Domov je místo, kde se cítíme pohodlně a v bezpečí. Místo, kde se zklidníme po náročném dni, setkáváme se s přáteli a relaxujeme s rodinou. Domov je nejdůležitější místo v životě člověka.

Kreativní myšlení jsem začala rozvíjet již během studia textilního výtvarnictví. Moje vášeň pro interiérový design u mě naplno propukla před více než 10 roky, kdy jsem absolvovala kurzy Home Stagingu u slavné Ann Maurice v Londýně.

Věnuji se všemu co souvisí s interiérovým designem, včetně navrhování dispozic a nábytku. Nabízím také home staging, zařizování vzorových bytů, konzultace, asistenci při nákupech a 3D vizualizace. Na klíč zajistím kompletní rekonstrukci, při které osobně dohlížím na celý proces. 

Díky mé velké představivosti jsem schopna analyzovat slabá i silná místa prostoru a podle toho k němu přistupuji výtvarně. Tak trochu mu naslouchám, stejně jako pozorně naslouchám potřebám svých klientů, protože jenom tak pro ně mohu vytvořit domov, který odpovídá jejich vkusu a ve kterém se mohou cítit opravdu doma.

Další doporučené články

Kvalitní matrace pro zdravý spánek: Na co se při jejím nákupu zaměřit

Špatný spánek může mít negativní vliv na váš každodenní život. Pokud se ráno probudíte rozlámaní a nevyspalí, začnete den se špatnou náladou, která může mít vliv na celý váš den. Zabránit tomu můžete dobře vybranou matrací. Podle čeho se při jejím výběru řídit? To vám poradíme v následujícím článku a videu.

S Kristinou Boda o tmavých dveřních kováních Cobra

Jaké jsou trendy v segmentu dveřních kování? Je rozdíl v klice pro komerční projekty nebo rodinné domy a interiéry? Na několik otázek nám odpověděla Kristina Boda, ředitelka největšího českého distributora dveřních kování – COBRA.

Útulný domov krok za krokem: Praktická příručka pro každý domov

Chystáte stavbu nebo renovaci svého bydlení? Nevíte odkud začít a nechcete udělat zbytečné chyby? Knižní novinka od interiérové návrhářky Ivy Šmídové – Útulný domov krok za krokem vám pomůže vytvořit to pravé „doma“ od plánů až po finální dekorace tak aby vyhovoval vaší osobnosti i životnímu stylu. Křest knihy proběhne 8. 11. od 17:00 v kavárně knihkupectví Luxor na Hlavním nádraží.