Doma trávíme největší část svého života. Domov je místo, kde se cítíme pohodlně a v bezpečí. Místo, kde se zklidníme po náročném dni, setkáváme se s přáteli a relaxujeme s rodinou. Domov je nejdůležitější místo v životě člověka.

Kreativní myšlení jsem začala rozvíjet již během studia textilního výtvarnictví. Moje vášeň pro interiérový design u mě naplno propukla před více než 10 roky, kdy jsem absolvovala kurzy Home Stagingu u slavné Ann Maurice v Londýně.

Věnuji se všemu co souvisí s interiérovým designem, včetně navrhování dispozic a nábytku. Nabízím také home staging, zařizování vzorových bytů, konzultace, asistenci při nákupech a 3D vizualizace. Na klíč zajistím kompletní rekonstrukci, při které osobně dohlížím na celý proces. 

Díky mé velké představivosti jsem schopna analyzovat slabá i silná místa prostoru a podle toho k němu přistupuji výtvarně. Tak trochu mu naslouchám, stejně jako pozorně naslouchám potřebám svých klientů, protože jenom tak pro ně mohu vytvořit domov, který odpovídá jejich vkusu a ve kterém se mohou cítit opravdu doma.