CZECH DECO TEAM

Přihlásit

Top novinka Czech Deco teamu

Jak se dělá kancelář, kam se s kolegy budete každý den těšit

Příjemné pracovní prostředí pro Lukáše Klokana není fráze. Majitel firmy PPS Engineering měl při stavbě nové firemní budovy zcela jasnou představu – přál si využít sklo, dřevo a zeleň. Výrazným prvkem se nakonec staly prosklené příčky, které na míru vyrobila česká firma VERTI.

Verti

06. 11. 2022

Verti

06. 11. 2022

PPS Engineering po letech v pronajaté budově potřebovala vlastní reprezentativní prostory, sklad a dílnu. Rozhodla se proto postavit si zcela nové sídlo plně vyhovující náročným potřebám na kanceláře a s technickým zázemím. Po několikaměsíčním hledání vhodného pozemku a přípravě projektu nová budova začala růst doslova na zelené louce.

Sklo jako spojující designový prvek celé budovy

Prosklené příčky VERTI AERO potkáte hned při vstupu do firmy, oddělují totiž elegantně prostor recepce. V horním patře díky proskleným příčkám vzniklo rovnou pět samostatných kanceláří s reprezentativní zasedací místností pro české i zahraniční návštěvy. „Největší radost mi udělala návštěva kolegů ze švýcarského koncernu. Byli nadšení! Prý máme ze všech jejich distributorů jedny z nejhezčích kanceláří,“ usmívá se spokojeně Lukáš Klokan.

Příčky VERTI AERO přinesly do kanceláří PPS Engineering tolik potřebný akustický komfort a designový prvek, přitom ale zůstala zachována jejich vzdušnost. Hlavní předností příček se stala variabilita – konstrukci lze pružně měnit podle přání zákazníka a v případě potřeby jdou později snadno přestavět tak, aby vzniklo zcela nové rozdělení prostoru, aniž by byly potřeba větší stavební úpravy.

Jednoduše prosklená příčka VERTI AERO

Jasná představa, jak má nový prostor vypadat

„Od začátku jsem měl jasnou představu o tom, jak by naše kanceláře měly vypadat. Přál jsem si propojení skla, dřeva, zeleně a promítnutí firemních barev a loga do celého interiéru. Sklo se mi vždy líbilo pro svůj čistý design a také proto, že je možné dál pracovat např. s polepy. Design mám rád a bavilo mě hledat vlastní inspiraci na sociálních sítích,“ vysvětluje Lukáš Klokan.

Hlavním motorem firmy VERTI je spokojenost klientů. Key Account Managerka Ilona Mayerová k tomu dodává: „Plnění přání našim zákazníkům beru jako samozřejmost. Když mne pan Klokan kontaktoval a navštívil náš showroom v Praze, okamžitě jsem začala přemýšlet nad nejlepším a funkčním řešením.“ Toho si cení i Lukáš Klokan, který na VERTI ocenil vždy 100% připravenost všech montážníků, otevřenou komunikaci a ochotu ladit projekt podle toho, jak se vyvíjely požadavky prostoru (např. širší rámy kvůli kování).

Key Account Managerka VERTI - Ilona Mayerová

Klidný a elegantní prostor díky proskleným příčkám

Špičkový přístup PPS Engineering je viditelný všude. Chce být profesionální partner nejen pro své zákazníky, ale především pro své zaměstnance. „Naše lidi beru jako rodinu. A rodinný dům přece také chcete mít hezký. Chci pro své zaměstnance krásné pracovní prostředí, a to se myslím podařilo,“ uzavírá Lukáš Klokan.

O společnosti VERTI

Společnost VERTI je český výrobce skleněných interiérových příček. V jejím portfoliu najdete nejen prosklené příčky s kovovým i dřevěným profilem, ale také bezpečnostní i protipožární příčky, variabilní mobilní stěny a vestavby do hal. Nebojí se ani výzev v podobě atypických zaoblených příček. Společnost vznikla v roce 2015 a za 7 let svého působení se zařadila mezi leadery na tuzemském trhu. Její příčky jsou realizovány po celé České i Slovenské republice. Showroom se nachází v Praze a Brně.

Další doporučené články

Přidáno 10. 11. 2022
Komfortní polstrovaný nábytek použitelný 365 dní v roce venku není utopie. Vysoká modularita systému IKONO navíc umožňuje navrhnout vhodnou sestavu pro každou situaci.
Přidáno 06. 11. 2022
Elegance v interiéru se v každém období projevuje jinak – současnost přeje jednoduchosti a estetické čistotě. Své k tomu má co říci i společnost DORSIS, český výrobce prémiových skrytých zárubní. S jejím jednatelem Janem Krejčím jsme si povídali nejen o kráse minimalismu, ale hlavně o skrytých zárubních. Ty totiž představují jeden ze základních stylotvorných prvků moderního interiéru, i když - jak říká Jan Krejčí – jejich hlavním posláním je nebýt vidět.
Přidáno 06. 11. 2022
Jednou z možností, jak podpořit jedinečnost a charakter interiéru, jsou tmavá dveřní kování. Avšak co když chceme eleganci interiéru přenést i na vstupní dveře?
Přidáno 06. 11. 2022
Při instalaci sprchových vaniček záleží na každém milimetru. Samonosné sprchové vaničky Sustano se svojí extrémně nízkou montážní výškou, pouhých 30 mm, umožňují zapuštěnou instalaci i při rekonstrukcích s nízkou výškou podlahy.