CZECH DECO TEAM AKCE
Top novinka Czech Deco teamu

Moderní dveře: řešení, která udávají trend

Jak důležitý je design při výběru dveří?
Pokud ještě před několika lety byly dveře pouhým funkčním předmětem, nyní se staly součástí nábytku. Moderní dveře jsou inspirovány současným designem a využívají neustále se vyvíjející materiály a konstrukční technologie.

Eclisse
Eclisse logo
24. listopadu 2023

Volba typu interiérových dveří přispívá k definování stylu domu, a proto je nutné při nákupu věnovat zvláštní pozornost a nezanedbávat detaily, jako je barva klik, soklových lišt a podlah.

Nejrůznější stylové kompozice a nápady, které v sobě kloubí nejrozmanitější podoby, od těch nejvyhledávanějších a nejprestižnějších až po nejnovější trendy interiérového designu.
Hra světel, barev, povrchových úprav a materiálů, kdy každý prvek komunikuje s ostatními a vytváří tak absolutní harmonické souznění.

Společnost ECLISSE Vám představuje jedinečnou dveřní zárubeň, které můžete originálně a diskrétně zařídit nejrůznější prostory.

Krása z obou stran

Kolekce šikmých zárubní ECLISSE 40, kdy na jedné straně zvýrazňuje průchod a soustřeďuje na něj pozornost, jelikož po celém obvodu rámuje obložka rozvržením 40°, a
na druhé straně se integruje do prostoru s diskrétním kouzlem v jedné rovině se stěnou.

Eclisse 40

Obložkový rám může být natřen jakoukoliv barvou nebo pokryt tapetou, čímž se zcela integruje s okolním prostorem.

Dokonalost a harmonie

Kombinací šikmých zárubní ECLISSE 40 Collection s jedinečnými sklo-hliníkovými dveřmi, získáte neodolatelný design pro každý styl.

Elegance linií, rafinovanost kombinace skla a hliníku definují obložku, přitahují pozornost a stávají se nedílnou součástí nábytku.

Nové sklo-hliníkové dveře představují ideální řešení v domácím i pracovním prostředí a vytvářejí iluzi otevřeného a prostorného prostředí.

Sklo filtruje přirozené světlo a zajišťuje jas místností, hliník svými jedinečnými liniemi definuje obložku a dodává osobitý charakter celých dveří.

Kolekce, která vám umožní zařídit prostory domu bez toho, abyste se vzdali přirozeného světla a vždy si zachovali tu správnou míru soukromí.

Design pro každý styl

Sklo-hliníkové dveře nabízíme v různých povrchových úpravách pro nejrůznější řešení, a to jak posuvné nebo otočné. Lze zkombinovat i se speciálním kováním určeným k těmto dveřím, které dodržuje geometrické a moderní linie.

Prosklené dveře jsou vždy řešením, které dodává místnosti sofistikovanou a originální auru.

A skleněná výplň? Dveře kouřové, satinato nebo transparentní? Toto jsou jen některé z nabízených skel. Jediným limitem pro výběr je vaše představivost.

Eclisse

Eclisse

Eclisse

Více informací naleznete na stránkách www.eclisse.cz

DALŠÍ DOPORUČENÉ ČLÁNKY

 • Chata Buoy Bay Cabin architekta

  Výlety lodí na ostrovy San Juan byly pro ředitele Heliotropu Joea Herrina v dětství hlavní náplní letních prázdnin. Díky těmto…

  Interiér dřevěné chatky
 • Woorarra House, Melbourne, Austrálie, Rptecture

  Projekt renovace domu Woorarra House se vydal na cestu přeměny stávajícího statku na luxusní rodinné útočiště, v němž se snoubí…

  Dům, vila, obložená dřevem, zahrada
 • Lyvin Bingin Villas od Lyvin

  Lyvin Bingin Villas by Lyvin Property Indonesia je vilový komplex nacházející se v bujných týkových lesích jižního Bali, jen pár…

  Vila, točité otevřené schodiště
 • San Francisco Presidio Terrrace –

  Kompletní přestavba 2. patra bytového domu ve 2 jednotkách v historické budově z roku 1920. Rozsah projektu spočíval v kompletní…

  Bílá kuchyň, přírodní dřevo židle a ostrůvek
 • Trend přírodních materiálů a povrchů v

  V roce 2024 jsou přírodní materiály a povrchy v koupelnách stále populárnější. Obrací nás zpět k přírodě a prožitkům relaxace…

  koupelna TECE Semite trendy 2024
 • Rambler od GO’C v Indianole,

  Tato rezidence se nachází severozápadně od Seattlu na poloostrově Kitsap, jen pár bloků od malého plážového městečka, a stojí na…

 • CLB Architects: Basecamp, horské útočiště

  Toto horské útočiště se nachází v srdci Moonlight Basin v Big Sky v Montaně a je zasazeno do hustého jedlového…

 • Minimální proměna památkově chráněné čtvrti

  Rauch Architecture: Tato rekonstrukce se nachází v historickém bloku v jedné z prvních památkově chráněných čtvrtí v New Yorku, Chelsea,…

 • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.