Top novinka Czech Deco teamu

Modulární venkovní nábytek IKONO

Komfortní polstrovaný nábytek použitelný 365 dní v roce venku není utopie. Vysoká modularita systému IKONO navíc umožňuje navrhnout vhodnou sestavu pro každou situaci.

Baspa

10. 11. 2022

Baspa

10. 11. 2022

Nábytek německé značky IKONO je díky plnému polstrování velmi komfortní, přesto může být celoročně umístěn venku bez ohledu na rozmary počasí. Základem konstrukce nábytkových modulů IKONO je hliníkový rám s pružným sklolaminátovým roštem. Na něm je umístěna sestava pěnových vrstev pro dosažení maximálního komfortu. Celá skladba je chráněna vnitřním vodotěsným potahem a také vrchní látkou Sunbrella ve zvolené barvě. Materiál Sunbrella má unikátní strukturu a povrchovou úpravu s tzv. lotosovým efektem – tekutina do látky nevsakuje, na povrchu vytváří kapky a odtéká. I po silném dešti je možno nábytek IKONO po krátkém proschnutí horní vrstvy začít znovu používat a problém nepředstavuje ani znečištění.

Kromě této jedinečné vlastnosti je velkou výhodou systému IKONO také mimořádně vysoká modularita. Desítky nábytkových modulů různých typů a rozměrů je možno vzájemně kombinovat a vytvářet sestavy přesně odpovídající prostorovým možnostem a potřebám uživatele. Díky patentovanému systému jednoduchého, a přitom pevného spojování modulů je možno konfiguraci v budoucnu libovolně měnit a přizpůsobit novým požadavkům. Vybírat lze z typizovaných sestav nebo navrhnout řešení na míru, např. pomocí našeho 3D konfigurátoru.

Nábytek IKONO nachází kromě privátního použití uplatnění v ubytovacích zařízeních, obchodech, gastro i wellness provozech. Umístění uvnitř nebo venku nehraje roli. Naopak, nábytek IKONO je přímo předurčen například pro wellness či spa zóny s trvale zvýšenou vlhkostí vzduchu. Variabilitu použití nábytku IKONO popisuje náš produktový katalog.

Dovozcem nábytku IKONO do České republiky je společnost BASPA s.r.o. Jsme k dispozici pro veškeré dotazy a v součinnosti s výrobcem rádi pomůžeme s individuálním návrhem a zapracováním do projektu.

Další doporučené články

Přidáno 10. 11. 2022
Komfortní polstrovaný nábytek použitelný 365 dní v roce venku není utopie. Vysoká modularita systému IKONO navíc umožňuje navrhnout vhodnou sestavu pro každou situaci.
Přidáno 06. 11. 2022
Elegance v interiéru se v každém období projevuje jinak – současnost přeje jednoduchosti a estetické čistotě. Své k tomu má co říci i společnost DORSIS, český výrobce prémiových skrytých zárubní. S jejím jednatelem Janem Krejčím jsme si povídali nejen o kráse minimalismu, ale hlavně o skrytých zárubních. Ty totiž představují jeden ze základních stylotvorných prvků moderního interiéru, i když - jak říká Jan Krejčí – jejich hlavním posláním je nebýt vidět.
Přidáno 06. 11. 2022
Jednou z možností, jak podpořit jedinečnost a charakter interiéru, jsou tmavá dveřní kování. Avšak co když chceme eleganci interiéru přenést i na vstupní dveře?
Přidáno 06. 11. 2022
Při instalaci sprchových vaniček záleží na každém milimetru. Samonosné sprchové vaničky Sustano se svojí extrémně nízkou montážní výškou, pouhých 30 mm, umožňují zapuštěnou instalaci i při rekonstrukcích s nízkou výškou podlahy.