Top novinka Czech Deco teamu

Modulární venkovní nábytek IKONO

Komfortní polstrovaný nábytek použitelný 365 dní v roce venku není utopie. Vysoká modularita systému IKONO navíc umožňuje navrhnout vhodnou sestavu pro každou situaci.

Baspa

10. 11. 2022

Baspa

10. 11. 2022

Nábytek německé značky IKONO je díky plnému polstrování velmi komfortní, přesto může být celoročně umístěn venku bez ohledu na rozmary počasí. Základem konstrukce nábytkových modulů IKONO je hliníkový rám s pružným sklolaminátovým roštem. Na něm je umístěna sestava pěnových vrstev pro dosažení maximálního komfortu. Celá skladba je chráněna vnitřním vodotěsným potahem a také vrchní látkou Sunbrella ve zvolené barvě. Materiál Sunbrella má unikátní strukturu a povrchovou úpravu s tzv. lotosovým efektem – tekutina do látky nevsakuje, na povrchu vytváří kapky a odtéká. I po silném dešti je možno nábytek IKONO po krátkém proschnutí horní vrstvy začít znovu používat a problém nepředstavuje ani znečištění.

Kromě této jedinečné vlastnosti je velkou výhodou systému IKONO také mimořádně vysoká modularita. Desítky nábytkových modulů různých typů a rozměrů je možno vzájemně kombinovat a vytvářet sestavy přesně odpovídající prostorovým možnostem a potřebám uživatele. Díky patentovanému systému jednoduchého, a přitom pevného spojování modulů je možno konfiguraci v budoucnu libovolně měnit a přizpůsobit novým požadavkům. Vybírat lze z typizovaných sestav nebo navrhnout řešení na míru, např. pomocí našeho 3D konfigurátoru.

Nábytek IKONO nachází kromě privátního použití uplatnění v ubytovacích zařízeních, obchodech, gastro i wellness provozech. Umístění uvnitř nebo venku nehraje roli. Naopak, nábytek IKONO je přímo předurčen například pro wellness či spa zóny s trvale zvýšenou vlhkostí vzduchu. Variabilitu použití nábytku IKONO popisuje náš produktový katalog.

Dovozcem nábytku IKONO do České republiky je společnost BASPA s.r.o. Jsme k dispozici pro veškeré dotazy a v součinnosti s výrobcem rádi pomůžeme s individuálním návrhem a zapracováním do projektu.

Další doporučené články

Při výběru radiátoru trvejte na skutečně kvalit...

Přidáno 20. 09. 2023
Kvalitní povrch radiátoru není pouze estetickou záležitostí. Je to především pojistka dlouhé životnosti otopného tělesa. Zdánlivě bezvadný vzhled v...

S40 Residence, Bangkok, Thajsko od Invoke

Přidáno 15. 09. 2023
Rezidence S40, označovaná jako "domov v domě", je rekonstrukcí celého jednoho podlaží většího vícegeneračního sídla pro mladý pár v Bangkoku.

Kočičí dům na stromě, Kamakura, Japonsko, Tan Y...

Přidáno 13. 09. 2023
Pro kočky je dům celým jejich světem. S přáním naučit se navrhovat dům z pohledu našich nejdražších kočičích miláčků jsme se rozhodli považovat naš...

Dorsis LINUS – montáž skryté podlahové-soklové ...

Přidáno 12. 09. 2023
Skutečně precizně realizovaný interiér poznáme nejen podle kvality dominantních prvků, ale i podle dotažení i těch nejmenších detailů k dokonalosti...