CZECH DECO TEAM

Přihlásit

TOP NOVINKA CZECH DECO TEAMU

Naše služby pro architekty

Naše služby pro architekty

Jiří Novotný

14. 5. 2018

Jiří Novotný

14. 5. 2018

Svěřte nám vaše projekty. Dělejte jen to, co vás baví a co umíte nejlépe – kreslete, navrhujte, projektujte. A samotnou realizaci (řízení dodavatelů a prací nechte na našem realizačním týmu.

 

 

Jak to funguje v praxi – přidaná hodnota pro architekty

 

Realizační tým se věnuje celistvým projektům, tj. komplexním realizacím a rekonstrukcím interiérů.

 

Jednoduchost, úspora času a méně starostí

  • Získáte čas na vaše další projekty.
  • Za celý Czech Deco Team komunikujete pouze s jednou osobou.

 

Záštita nad komplexní a kvalitní realizací interiéru

  • Konktétní člen realizačního týmu přebírá odpovědnost za kvalitu provedení a dohodnutých termínů.

 

Manažer zakázky převezme projekt a kompletně se postará o Vašeho klienta v realizační fázi projektu.

  • stavební úpravy, koordinace prací a dodavatelů, vybavení prostoru zařízením, nábytkem, doplňky

 

Další služby

  • Komplexní zakázku lze realizačnímu týmu zcela předat, např. z důvodu nedostatku vlastní kapacity. Manažer zakázky v tomto případě zajistí i kompletní projektovou dokumentaci.
  • Realizační tým zajišťuje také sortiment nedostupný ve sdružení Czech Deco Team tak, aby byl klient vždy maximálně spokojen a realizace proběhla v řádném termínu a špičkové kvalitě.

 

 

Výběr z referencí realizačního týmu

 

Dobrý den, pane Palčo, velice si cením Vaší práce na rekonstrukci bytu v Kosirich na Praze 5. Odvedená práce firmy PKX MAX je velmi precizní, Vaše řesení vždy odpovídala konkretnim podminkam. Také Vaše snaha maximálně vyhovět zákazníkům je známkou profesionality. Teším se na další vynikající spolupráci. S přátelským pozdravem a přáním hezkého dne,

Ing. arch. Petra Malá

 

S firmou Kintex jsme zařizovali náš living showroom v centru Prahy. Jednalo se o velice náročnou dodávku interiéru do atypických klenutých barokních prostor. Práce byly dodány včas a v perfektní kvalitě. Spolupráci s firmou Kintex mohu s klidným svědomím každému doporučit a také tak rád činím.

Ing. arch. Adam Rujbr
 

Rád spolupracuji s firmou Kintex, líbí se mi jejich přístup k designu, klientovi a specifickým potřebám projektu.

Ing. arch. Petr Goleš
 

Žijeme rychlý život a nemáme čas na dlouhé přípravy. Pocházíme z východu a v Praze nemáme žádné kontakty na kvalitní stavební firmy. Naštěstí jsme v den, kdy jsme koupili byt v projektu Central Park dostali kontakt od naší kamarádky na p. Sadila, který se prý dlouho zabývá stavbou a realizací interiérů. Měli jsme poměrně jasno, co chceme. Své myšlenky jsme nadiktovali architektce, kterou mají v týmu, a ta naše představy zkreslila, snad přes noc. Stavbu jsme zahájili okamžitě, detaily ladili za pochodu, no a z výsledku jsme absolutně nadšeni.. Jednoznačně doporučujeme.

Hraban Romanovský – CEO (rekonstrukce bytu, CENTRAL PARK, Praha)
 

Ve své profesi upřednostňuji projekty, které mi klienti dovolí udělat na klíč. Je pak zajištěno, že výsledný interiér dopadne dle návrhu na základě vytvořené fotovizualizace. Velmi ráda spolupracuji s týmem profesionálu z firmy Kintex, protože vím, že mi ušetří čas, práci a celou zakázku realizují ve vysoké kvalitě ke spokojenosti klienta i mě. V případe neočekávaných skutečností, které se případně objeví v průběhu realizace, reaguje Kintex promptně a vždy nabídne alternativní řešení.

Hedvika Novotná, designérka
 

Referenci na Stavba & Design jsme dostali od našich přátel. Když u nich byli s přítelkyní na návštěvě, tak jsme se neustále vyptávali na jejich nové bydlení. Velice se nám líbil nábytek i celkové zpracovnání interiéru. Vzhledem k tomu, že jsme sami již nějakou dobu o rekonstrukci uvažovali, tak jsme si nechali připravit první návrhy na vícéméně celý byt. Návrhy nám od Stavba&Design dorazili v dohodnutém čase a plně splňovaly požadavky, nemuseli jsme nikoho složitě instruovat, jednoduše to trefili na první pokus. Samotná realizace stavby proběhla naprosto v pořádku, vše stihli do termínu a byla dodržena původní kalkulace. Máme s této firmy velmi dobrý pocit a skutečně upřímně tuto firmu rádi doporučíme.

Mária Vaštágyová – HR manager (rekonstrukce koupelen, Praha 2)
 

Pro spolupráci se společností Kintex jsem se rozhodla na základě vlastních zkušeností s realizací kuchyně. Realizační společnost doporučuji na základě osobního, přátelského a profesionálního přístupu jak pana Matuly, tak celého týmu. Oceňuji rychlou spolupráci, bezproblémovou komunikaci a pomoc při výběru nejvhodnějších materiálů. Realizace jsou vždy odvedeny na 100 %, s propracovanými detaily a k absolutní spokojenosti klienta.

Ing. arch. Nikol Chovanečková

 

S firmou KINTEX jsme navázali spolupráci v roce 2014. Od té doby jsme společně realizovali nespočet úspěšných interiérových projektů a následných realizací. Objem zakázky nehrál nikdy roli, velké zakázky nikdy nebyly upřednostňovány před těmi malými. Výsledkem profesionální spolupráce a stabilního a silného zázemí firmy KINTEX byla vždy precizní výroba s důrazem na dodržení stanovených termínů i kvality realizace. Spokojenost na straně našich klientů byla vždy dobrou odměnou za nadstandardní poskytování služeb, zejména s ohledem na nestandardní časové požadavky (noční či víkendové montáže atd…). Poskytnutí dodatečného servisu např. na drobné dodatečné změny či úpravy dodávek jsou u firmy KINTEX samozřejmostí, zrovna tak jako i po záruční servis. Firma KINTEX je dynamická a flexibilní společnost, která vždy vyjde ve všech požadavcích klientů vstříc jejich individuálním přáním i potřebám. V rámci vlastní zkušenosti mohu 100% vřele doporučit spolupráci s touto firmou.

Ing. arch. Lukáš Rus
 

Dlouho jsme váhali, kterou firmu vybrat. Na doporučení od přátel jsme dostali kontakt na firmu stavba&design s.r.o. Navštívili jsme je v jejich sídle a začali s přípravami rekonstrukce. Musím říct, že příprava nám trval skutečně dlouho, pořád jsme něco měnili, a pořád jsme vymýšleli jednotlivé detaily, až jsme se s architektem dopracovali do kýženého konce. To, jak rekonstrukce dopadla je skutečně podle původního návrhu. Dům byl osekán takřka na cihlu a vše v domě máme nové. S firmou stavba&design jsme realizovali vše od hrubé stavby, přes koupelny, podlahy a dveře, až po vybavení truhlářskými prvky a ve finále vč. nábytku.

Jana Plodková – sales manager (rekonstrukce vily, Praha, Břevnov)

 

a další…

Další doporučené články

Levné domací trezory na peníze (2)

Trezor jen pro boháče? Omyl, měli byste ho mít doma i vy

Máte doma hotovost, cennosti, důležité dokumenty a věci, o které nikdy nechcete přijít? Neznáme snad nikoho, kdo by na tuto otázku mohl s klidným svědomím říci ne. Navzdory tomu doma většina rodin nemá trezor. Přitom jde o poměrně malou investici, která vydrží klidně i na celý život, minimálně ale 20 let. A pravděpodobně se vyplatí i vám.

Luxusní postele na míru Johann Malle (1)

Luxusní postele na míru od Johann Malle jsou splněný sen pro designéry

Máte doma hotovost, cennosti, důležité dokumenty a věci, o které nikdy nechcete přijít? Neznáme snad nikoho, kdo by na tuto otázku mohl s klidným svědomím říci ne. Navzdory tomu doma většina rodin nemá trezor. Přitom jde o poměrně malou investici, která vydrží klidně i na celý život, minimálně ale 20 let. A pravděpodobně se vyplatí i vám.

Cobra UNICO – Jaký tvar má krása?

Máte raději přímočarost minimalismu nebo rafinovanost zdobných detailů? Přímé čisté křivky nebo oblé historizující linie? Společnost Cobra v nové kolekci UNICO dovedně kombinuje minimalistický i tradiční přístup a představuje devět modelů dveřních kování, které spojuje unikátní design, prémiová kvalita, dokonalá ergonomie a hlavně italský esprit.