CZECH DECO TEAM

Přihlásit

TOP NOVINKA CZECH DECO TEAMU

Návrh interiéru

Návrh interiéru

Jiří Novotný

22. 3. 2019

Jiří Novotný

22. 3. 2019

Návrh interiéru

Plánujete zařízení bytu či domu, nebo chystáte kompletní rekonstrukci či re-design? V takovém případě budete potřebovat kvalitní návrh interiéru, který bude pracovat s vašimi potřebami a představami.

Náš realizační tým připraví detailní návrh interiéru, který dokáže díky spojení odborníků realizovat dle vašich představ, financí a v termínu.

Návrh interiéru s CZECH DECO TEAM

CZECH DECO TEAM je sdružení, které spojuje odborníky s mnohaletou zkušeností v oblasti stavebnictví a designu. Jen opravdu dobře provedený návrh interiéru s bezchybnou realizací zajistí vaši spokojenost při předání, ale také v průběhu užívání. Tým profesionálů je zárukou vaší spokojenosti při návrhu a realizaci interiéru.

Snový design interiérů

Náš úspěch a spokojenost klientů tkví v řešení interiérů jako celku. Návaznost jednotlivých místností je důležitější než si mnoho lidí myslí. Svěřte se do rukou architekta pod vedením našeho realizačního týmu, který vám bude vždy k dispozici.

Celkové sladění místností vytváří konečný efekt celého vašeho bytu či domu, kombinace materiálů a barev je třeba sladit. Nesoulad se projeví ve snížení komfortu bydlení a dobrého pocitu, který z bytu budete mít.

Kvalitní návrh interiéru je důležitý

Proč je návrh interiéru důležitý? Pokud nebude návrh vytvořen, hrozí špatně vybraný materiál, nepřesné zadání, nesoulad barev a stylu a další problémy, které mohou způsobit prodražení rekonstrukce či nespokojenost s jejím výsledkem.

Nebojte se při prvním setkání a na konzultacích svěřit i s neotřelou a originální představou, bude pro nás vítanou výzvou.

design návrh interiéru

autor: at DESTYL s.r.o.

 

Konečný výběr služeb, které klient využije, je volitelný. Rádi provedeme i následnou realizaci, tedy rekonstrukci na klíč, což vřele doporučujeme. Co vše může být součástí návrhu interiéru?

 • Konzultace
 • Dispoziční řešení a půdorys
 • 3D vizualizace k vypracovanému půdorysu pomoci jednoduchých tvarů
 • 3D vizualizace k vypracovanému půdorysu pomoci reálných tvarů a barev
 • Zakreslení elektroinstalace do půdorysu
 • Zakreslení spárořezu (tj. správné rozložení obkladu a dlažby)
 • Vypracování návrhu kuchyňské linky
 • Návrh designu (včetně detailní 3D vizualizace)

Dobře vyřešená dispozice a správná ergonomie je pro nás základem, na kterém stavíme designové prvky pro krásné bydlení.

Cena návrhu interiéru

Navrhujeme a realizujeme interiéry v různých stylech a v různých cenových kategoriích, dle finančních představ zákazníka. Respektujeme požadavky a přání klienta.

Návrhy interiéru jsou nejenom ergonomické, ale také technicky dořešené se všemi navazujícími detaily. Naše ceny jsou konečné, bez dodatečného navyšování v průběhu realizace

Návrh a realizace by v ideálním případě měly jít ruku v ruce. Naši bytoví designéři dokáží vytvořit kompletní a do detailu propracovaný návrh interiéru, který pak může být realizován v úzké spolupráci s techniky výroby.

Náš tým interiérových designerů je úzce spjatý s výrobními techniky pro dosažení kvalitního výsledku.

Systematický postup je pro nejlepší výsledek ideální a v konečném důsledku nabízí i nejlepší cenu díky výhodným kontraktům smluvních partnerů.

Navrhujeme a dodáváme kompletní interiéry na míru, s jedinečným charakterem a vysokou funkčností pro každodenní užívání.

interier kanceláře návrh

Na základě půdorysu interiéru a detailů zadání vytvoříme kompletní návrh, jehož součástí je hned několik dispozičních variant a vícero designových řešení. Cílem je přitom vždy vyjít vstříc požadavkům klienta.

Součástí každého 3D návrhu je i barevné řešení interiéru. Na základě návrhu si můžete vytvořit dokonalou představu o tom, jak bude váš interiér vypadat. Promýšlíme ho do nejmenších detailů – řešíme nejen designovou vyváženost hmoty, ale i barevné sladění jednotlivých částí interiéru.

Zabýváme se do hloubky i kombinacemi různých materiálů, které ladíme přesně na míru dalším prvkům, jako jsou dveře, podlahy, nábytek, výmalba, tapety, sedačky, židle, závěsy nebo koberce.

Recenze designu interiérů: oceňované řešení na míru

Interiéry navrhujeme a realizujeme včetně stavebních úprav a inteligentních elektroinstalací. Provádíme potřebné stavební úpravy a práce v interiérech.

Bourání i nosných stěn za asistenci statika a jeho výpočtů. Změna a rekonstrukce koupelen, schodišť, podlah, dveří, lokálně snížených sádrokartonů, výstavby krbů, biokrbů, klimatizací atd.

Interiér jako celek

Řešíme interiér jako celek. Vše je přitom v rukou zákazníka, včetně rozhodnutí, zda si chce některé části interiéru realizovat sám.

A právě tento přístup patří mezi našimi klienty k velmi oceňovaným. Klienti se k nám pravidelně vrací, když kupují další nemovitost či se jim změní podmínky (přírůstek do rodiny), které vyžadují novou realizaci interiéru.

návrh interiéru bytu

autor: at DESTYL s.r.o.

 

Cílem našich návrhů interiréů je funkčnost a nadčasovost

Naším cílem je vytvoření harmonického, funkčního a nadčasového bydlení. Klademe důraz na vytříbený design a kvalitu zpracování veškerého interiérového vybavení. Netoužíte po tom samém i vy? Návrh interiéru byl dříve podceňován. Až nyní se stává základem kvalitního bydlení, které splňuje nejvyšší požadavky na pracovní i osobní život. Jen v dobře navrženém interiéru se můžete cítit dobře a relaxovat po náročném dnu.

Investice do návrhu interiéru se vyplatí

Vyšší investice do návrhu interiéru na začátku se rychle vrací ve funkčnosti a absenci problémů. I klienti s citem pro estetiku spoléhají na naše řešení interiéru díky mnohaletým zkušenostem a spolupráci s mnoha odborníky v oboru.

Kvalitní návrh interiéru totiž vyžaduje znalosti a zkušenosti, nejen estetické cítění. Rozšiřte možnosti vašeho interiéru a zkuste to jinak!

Kontaktujte náš realizační tým

Využijte náš realizační tým složený ze zkušených odborníků v oblasti návrhů interiérů. Pomůžeme vám s realizací vašich snů od návrhu až po kolaudaci.

Stačí poslat nezávaznou poptávku. V textu, prosím nezapomeňte jen uvést důležité informace:

 • jaký prostor chcete návrh interiéru realizovat
 • v jakém časovém horizontu – kdy chcete s návrhy nebo realizací začít
 • kde se nachází místo realizace
 • jakou máte představu o finanční náročnosti

Zanechte nám na sebe kontakt, my se s Vámi spojíme do 24h a doporučíme Vám vhodné řešení:

Další doporučené články

Kvalitní matrace pro zdravý spánek: Na co se při jejím nákupu zaměřit

Špatný spánek může mít negativní vliv na váš každodenní život. Pokud se ráno probudíte rozlámaní a nevyspalí, začnete den se špatnou náladou, která může mít vliv na celý váš den. Zabránit tomu můžete dobře vybranou matrací. Podle čeho se při jejím výběru řídit? To vám poradíme v následujícím článku a videu.

S Kristinou Boda o tmavých dveřních kováních Cobra

Jaké jsou trendy v segmentu dveřních kování? Je rozdíl v klice pro komerční projekty nebo rodinné domy a interiéry? Na několik otázek nám odpověděla Kristina Boda, ředitelka největšího českého distributora dveřních kování – COBRA.

Útulný domov krok za krokem: Praktická příručka pro každý domov

Chystáte stavbu nebo renovaci svého bydlení? Nevíte odkud začít a nechcete udělat zbytečné chyby? Knižní novinka od interiérové návrhářky Ivy Šmídové – Útulný domov krok za krokem vám pomůže vytvořit to pravé „doma“ od plánů až po finální dekorace tak aby vyhovoval vaší osobnosti i životnímu stylu. Křest knihy proběhne 8. 11. od 17:00 v kavárně knihkupectví Luxor na Hlavním nádraží.