CZECH DECO TEAM

Přihlásit

TOP NOVINKA CZECH DECO TEAMU

NAVŠTIVTE EXPOZICI GROHE NA VELETRHU AQUATHERM!

NAVŠTIVTE EXPOZICI GROHE NA VELETRHU AQUATHERM!

Jiří Novotný

21. 2. 2020

Jiří Novotný

21. 2. 2020

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA NÁŠ INOVATIVNÍ A OCEŇOVANÝ DESIGN A NEJNOVĚJŠÍ TRENDY. V NAŠÍ EXPOZICI GROHE XL TRUCK NAJDETE TO NEJLEPŠÍ OD ZNAČKY GROHE.

23. ročník mezinárodního odborného veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm se uskuteční ve dnech:

                                     3.3. – 6.3. 2020 v PVA Expo Praha Letňany 
                                                 3.3. – 5.3. od 10:00 do 18:00
                                                      6.3. od 10:00 do 16:00

V prostorách naší expozice se můžete seznámit s těmi nejnovějšími produkty GROHE a na vlastní kůži si je vyzkoušet, ať už jde o kuchyňské systémy GROHE Blue a GROHE Red, sprchovou toaletu GROHE Sensia Arena a další inovativní produkty GROHE.

Připravili jsme pro Vás interaktivní prezentaci, kde si budete moci vyzkoušet naše produkty, navíc si je můžete rozebrat a ověřit tak jejich kvalitu. V naší expozici najdete stanoviště, u kterých se dozvíte vše o našich jedinečných produktech. Po jejich absolvování Vás odměníme GROHE značkovým kufříkem s nářadím.

V rámci veletrhu Aquatherm se můžete zúčastnit i několika našich přednášek na zajímavá témata, jako jsou naše špičkové technologie a inovativní vlastnosti našich produktů.

ZÍSKEJTE VSTUPENKU NA VELETRH ZDARMA

Po vyplnění registračního formuláře, který najdete na webových stránkách http://www.aquatherm-praha.com/cz/
registrace-navstevniku-firmy
, dostanete na Váš email poukázku na vstupenku, kterou po příchodu na veletrh zdarma vyměníte za registrační kartu návštěvníka (vstupenku).

Při Vaší registraci nezapomeňte prosím uvést náš Kód partnera, který je 2055200

  • získáte také ZDARMA vstup na konferenci „SRI 100 %“ – CHYTRÉ BUDOVY S TÉMĚŘ NULOVOU SPOTŘEBOU ENERGIE. Více informací ZDE
  • stáhněte si ZDARMA aplikaci App® umožňující uložení základních informací o našich novinkách vč. regionálních kontaktů. Více informací ZDE.

Těšíme se na Vás na veletrhu Aquatherm Praha v hale 5 na stánku

Další doporučené články

Intimní hygiena na dosah

Zpět na články Sdílet Sdílet Intimní hygiena je čím dál tím více diskutovaným tématem a samozřejmě existují různá řešení pro uspokojení všech zákazníků. Firma TECE

Niko hydro pro komfort na zahradě

Zpět na články Sdílet Sdílet Niko hydro adaptér S Niko adaptérem se můžete v létě klidně přestěhovat na zahradu s veškerým komfortem interiéru. Díky němu