CZECH DECO TEAM

Přihlásit

NAVŠTIVTE EXPOZICI GROHE NA VELETRHU AQUATHERM!

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA NÁŠ INOVATIVNÍ A OCEŇOVANÝ DESIGN A NEJNOVĚJŠÍ TRENDY. V NAŠÍ EXPOZICI GROHE XL TRUCK NAJDETE TO NEJLEPŠÍ OD ZNAČKY GROHE.

Johann Malle

12.6.2022

Johann Malle logo

Johann Malle

12.6.2022

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA NÁŠ INOVATIVNÍ A OCEŇOVANÝ DESIGN A NEJNOVĚJŠÍ TRENDY. V NAŠÍ EXPOZICI GROHE XL TRUCK NAJDETE TO NEJLEPŠÍ OD ZNAČKY GROHE.

23. ročník mezinárodního odborného veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm se uskuteční ve dnech:

                                     3.3. – 6.3. 2020 v PVA Expo Praha Letňany 
                                                 3.3. – 5.3. od 10:00 do 18:00
                                                      6.3. od 10:00 do 16:00

V prostorách naší expozice se můžete seznámit s těmi nejnovějšími produkty GROHE a na vlastní kůži si je vyzkoušet, ať už jde o kuchyňské systémy GROHE Blue a GROHE Red, sprchovou toaletu GROHE Sensia Arena a další inovativní produkty GROHE.

Připravili jsme pro Vás interaktivní prezentaci, kde si budete moci vyzkoušet naše produkty, navíc si je můžete rozebrat a ověřit tak jejich kvalitu. V naší expozici najdete stanoviště, u kterých se dozvíte vše o našich jedinečných produktech. Po jejich absolvování Vás odměníme GROHE značkovým kufříkem s nářadím.

V rámci veletrhu Aquatherm se můžete zúčastnit i několika našich přednášek na zajímavá témata, jako jsou naše špičkové technologie a inovativní vlastnosti našich produktů.

ZÍSKEJTE VSTUPENKU NA VELETRH ZDARMA

Po vyplnění registračního formuláře, který najdete na webových stránkách http://www.aquatherm-praha.com/cz/
registrace-navstevniku-firmy
, dostanete na Váš email poukázku na vstupenku, kterou po příchodu na veletrh zdarma vyměníte za registrační kartu návštěvníka (vstupenku).

Při Vaší registraci nezapomeňte prosím uvést náš Kód partnera, který je 2055200

  • získáte také ZDARMA vstup na konferenci „SRI 100 %“ – CHYTRÉ BUDOVY S TÉMĚŘ NULOVOU SPOTŘEBOU ENERGIE. Více informací ZDE
  • stáhněte si ZDARMA aplikaci App® umožňující uložení základních informací o našich novinkách vč. regionálních kontaktů. Více informací ZDE.

Těšíme se na Vás na veletrhu Aquatherm Praha v hale 5 na stánku

Další doporučené články

Při výběru radiátoru trvejte na skutečně kvalit...

Přidáno 20. 09. 2023
Kvalitní povrch radiátoru není pouze estetickou záležitostí. Je to především pojistka dlouhé životnosti otopného tělesa. Zdánlivě bezvadný vzhled v...

S40 Residence, Bangkok, Thajsko od Invoke

Přidáno 15. 09. 2023
Rezidence S40, označovaná jako "domov v domě", je rekonstrukcí celého jednoho podlaží většího vícegeneračního sídla pro mladý pár v Bangkoku.

Kočičí dům na stromě, Kamakura, Japonsko, Tan Y...

Přidáno 13. 09. 2023
Pro kočky je dům celým jejich světem. S přáním naučit se navrhovat dům z pohledu našich nejdražších kočičích miláčků jsme se rozhodli považovat naš...

Dorsis LINUS – montáž skryté podlahové-soklové ...

Přidáno 12. 09. 2023
Skutečně precizně realizovaný interiér poznáme nejen podle kvality dominantních prvků, ale i podle dotažení i těch nejmenších detailů k dokonalosti...