CZECH DECO TEAM AKCE
Top novinka Czech Deco teamu

Rekonstrukce bytu

22. března 2019

Pomůžeme vám s rekonstrukcí bytu

Ať už jde o panelový dům, cihlovou bytovku či činžovní dům, všechny byty si dříve či později vyžádají větší rekonstrukci a změnu dosavadního stylu. Moderní bydlení totiž není jen o vzhledu, ale také o funkčnosti.

Jsme nezisková organizace CZECH DECO TEAM a spojujeme více jak 160 architektů, designérů, stavebních firem a dodavatelů interiérového vybavení, kteří se lety spolupráce vzájemně prověřili.

Díky tomu máte jedinečnou možnost volby a volnosti při rekonstrukci, renovaci a modernizaci vašeho domova v nejvyšší kvalitě. Propojíme vás s těmi nejlepšími a to úplně zdarma.

 

Rekonstrukce bytu jednoduše s CZECH DECO TEAM

CZECH DECO TEAM sdružuje odborníky s více než desetiletou zkušeností v oblasti stavebnictví a designu. Ve spojení s více jak 160 architekty, designery, stavebními firmami a dodavateli interiérového vybavení dáváme možnost volby a volnosti při rekonstrukci.

Chete vědět více o výhodách spolupráce s CZECH DECO TEAMU?  Zavolejte nám na  +420 778 488 084.

Konzultace s odborníkem z našeho realizačního týmu je zdarma!

Naše realizační firmy, jako jsou STAVBA&DESIGN, KINTEX, a další firmy se vám budou ochotně věnovat.

>> Poradíme Vám, jak ušetřit na realizaci svojí rekonstrukce <<

 

Kolik stojí rekonstrukce bytu?

Rekonstrukce bytu profesionální firmou se může zdát finančně nevýhodná, ale je to právě rekonstrukce na vlastní pěst, která se může spíše prodražit než vyplatit.

Na vlastní dílo nevztahuje klasická záruka a případná reklamace není možná. Vytvořením návrhu a následné realizaci odbornou firmou se vyhnete zklamání z výsledku.

Pomůžeme vám jak s klasickou rekonstrukcí stávajícího bydlení, tak i s byty ve stavu shell and core, tzn. před dokončovacími pracemi.

Na námi doporučené materiály často nabízíme slevy díky atraktivním smlouvám s vybranými dodavateli. To nám zajišťuje exkluzivní podmínky a ceny, které pak můžeme nabídnout i vám.

Abyste měli představu kolik taková rekonstrukce skutečně může stát, připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak si orientační cenu odvodit. REKONSTRUKCE BYTU ZAČÍNAJÍ NA CENĚ OD 8.000Kč/m2. 

Př.: Budete-li chtít zrekonstruovat byt 2kk o velikosti 60m², pak se cena rekonstrukce bude orientačně pohybovat na úrovni 8 000 x 60 = 480 000 Kč.

V případě, že chcete zjistit přesnou kalkulaci, zavolejte nám. Náš odborný stavební konzultant vám sdělí cenu po prohlídce vaší nemovitosti.

Spolupráce s CZECH DECO TEAM je zcela ZDARMA.

>> Zajistíme Vám nezávaznou konzultaci zdarma <<

 

Jak snadno na kompletní rekonstrukci bytu

Komplexní řešení celé rekonstrukce od návrhu až po realizaci doporučujeme přenechat odborníkům. Naši prověření architekti a stavebni firmy, jako např. firma STAVBA&DESIGN mají nejen znalosti, ale také zkušenosti pro bezproblémovou a funkční rekonstrukci. 

Domov totiž netvoří jenom správně poskládané cihly, ale také citlivý výběr designových prvků, které odpovídají vašim potřebám a představám. Čisté linie a krásné bydlení je v našich představách při návrhu i následné realizaci.

renovace moderního bytu

 

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Základním krokem je konzultace, prohlídka nemovitosti a následný návrh, který zohlední všechny požadavky a představy klienta a reálné možnosti. Ve spolupráci s námi toto vše máte zdarma.

S rekonstrukcí v našich rukou pak na vás zbydou jen milé povinnosti, jako je výběr a schvalování návrhů. Vše ostatní zařídíme my. Zajistíme stavební firmu, dohlédneme na stavbu, dodržování postupů, návrhu, termínů i výši dohodnuté ceny. Výběr činností z naší specializace:

 • Zkontrolujeme veškerou elektroinstalaci a rozvody kabelů, a dle potřeby doporučíme výměnu spolu s instalací nového rozvaděče.
 • Doporučíme systém inteligentní domácnosti.
 • Při rekonstrukci koupelny, předělávání bytového jádra nebo přemístění kuchyně poradíme s instalací nového potrubí pro vodu, plyn a topení, včetně potřebných ventilů a počítadel. Pomůžeme s povinnými tlakovými zkouškami, abychom zajistili bezpečnost při používání spotřebičů a sanity.
 • Doporučíme sádrokartonové podhledy jakékoliv složitosti.
 • Doporučíme firmu na pokládku obkladu včetně nestandardních dlažeb a obkladu, jako jsou mozaiky nebo keramika či mramor.
 • Poradíme, jaké typy podlah jsou do vašich prostorů nejvhodnější, a následně podlahu realizujeme. Nabízíme také možnost renovace parket.
 • V závěrečné práci prověřená firma nanese omítky, běžné, dekorační interiérové a fasádní.
 • Kromě interiérových prací sdružujeme odborníky na instalace nových oken a dveří, případně umíme ty staré renovovat.

 

Renovace bytu, domu, ale i kanceláře či půdních prostor

Kromě kompletní rekonstrukce bytů a jednotlivých místností vám pomůžeme také na kompletní rekonstrukce bytových jader, kanceláří či půdních vestaveb. Našim zákazníkům se snažíme vyjít se vším vstříc a obrátit se na nás tak můžete i v případě rekonstrukce domu.

Pro své zákazníky navrhneme, naplánujeme, a hlavně zrealizujeme kompletní rekonstrukci bytu, poskytneme odborné kontrolní a projektové poradenství.

rekonstrukce bytu po realizaci

 

Rekonstrukce panelového bytu: Čím se liší rekonstrukce bytu v paneláku a domě?

Cihlový dům je vyhledávanou nemovitostí nejen v Praze, ale i po celé České republice. Oproti panelovým domům nabízí lepší izolaci, možnost změnu dispozic bydlení a lepší investici peněz.

Panelové domy byly ve své době mimořádně praktickým řešením, ale trpí mnoha neduhy. Naštěstí tyto nevýhody lze eliminovat citlivou rekonstrukcí, která promění starý panelový byt v nádherné místo pro život. Panelové byty stále ještě disponují umakartovým jádrem, se kterým je nejvyšší čas se rozloučit!

>> Mám zájem o rekonstrukci svého bytu <<

rekonstrukce bytu koupelna

 

Dokumenty: Ohlášení rekonstrukce bytu

Pomůžeme vám s rekonstrukci na klíč od přípravy projektu, stavebního povolení nebo ohlášení až po předání hotové rekonstrukce připravené k okamžitému nastěhování. Víme, co a kde zařídit, a jak maximálně zkrátit jednotlivé lhůty a vyřešit návaznost tak, aby vydaná povolení neomezovala začátek stavby.

Vaší jedinou milou starostí bude informovat sousedy. S lahví dobrého vína či kvalitní kávou a úsměvem jim sdělíte termíny a poprosíte o shovívavost. Komunikace se sousedy není zákonná povinnost, ale z naší zkušenosti doporučujeme tento krok nevynechat. Dobré vztahy se sousedy jsou k nezaplacení, to jediné my zařídit neumíme.

Ve všem ostatním se na nás můžete spolehnout. Navrhujeme prostory pro život. Vytváříme z obytných místností domov, který si zamilujete. Proměňte i vy svůj byt!

 

Kontaktujte náš realizační tým

Využijte konzultaci v hodnotě několik tisíc zcela zdarma. Kontaktujte náš realizační tým složený ze zkušených odborníků v oblasti rekonstrukcí domů i novostaveb.

Stačí poslat nezávaznou poptávku. V textu, prosím nezapomeňte jen uvést důležité informace:

 • jaký prostor se chystáte rekonstruovat, upravit či vybavit
 • v jakém časovém horizontu – kdy chcete s návrhy nebo realizací začít
 • kde se nachází místo realizace
 • jakou máte představu o finanční náročnosti

Zanechte nám na sebe kontakt, my se s Vámi spojíme do 24h a doporučíme Vám vhodné řešení:

DALŠÍ DOPORUČENÉ ČLÁNKY

 • Koohsar 252, provincie Alborz, Írán,

  Studio Davazdah: Na venkově v íránské provincii Alborz je navržena a postavena třípatrová vila o rozloze 600 m² pro mladý…

  Koohsar 252, Alborz Province, Iran by Studio Davazdah, villa
 • Laurel Grove, Melbourne, Victoria, Austrálie

  Kirsten Johnstone Architecture: V tomto nově postaveném domě v Blackburnu jsou hrdiny designu pálená hlína, beton a dřevo. Pozemek představoval…

  Kirsten Johnstone Architecture: nově postavený dům
 • Řízené větrání vás při plánování

  Se stále aktivnějším prosazováním energeticky úsporných řešení v rámci evropské legislativy roste povědomí o řízeném větrání jako o významném zdroji…

 • Koupelnám vládne kov v sexy

  Trend kovu a černé barvy doplňků v roce 2024 trvá. Společnost TECE nabízí v tomto stylovém provedení sprchové žlaby a…

  TECE_koupelny_koupelna_cerna_barva_doplnky_elementy_ovladaci_tlacitko_toalety_WC_splachovani_zachod_premium_premiovy_destign_styl_TOP
 • Yiyun – Hotel Bishan od

  Projektu, který se nachází v srdci vesnice s bohatou historií a kulturou, dominují tradiční obytné domy ve stylu Anhui, které…

  Yiyun · Bishan Hotel by y.ad studio
 • Akustické dveře do skrytých zárubní

  ECLISSE nově rozšířilo svůj sortiment o otočné akustické dveře do skrytých zárubní. Zárubně, které jsou zcela integrované do jedné roviny…

  Eclisse
 • 5 správných tipů k rekonstrukci koupelny

  Jak na úspěšnou rekonstrukci koupelny? Použitím správných produktů a plánovacího softwaru ušetříte čas, náklady i nervy všech zúčastněných.

  TECE tlačítka
 • Nový trend ve světě nadzemních

  V posledních letech se v oblasti soukromých bazénů mění nejen prostorové možnosti pro jejich instalaci, ale také očekávání uživatelů. Tradiční plavecká funkce…

  nadzemní bazén baspa
 • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.