CZECH DECO TEAM

Přihlásit

Rekonstrukce domu

Pomůžeme vám s rekonstrukcí domu Čeká vás rekonstrukce či přestavba domu či bytu? Nebo máte k dispozici dům ve stavu tzv. shell and core (před dokončovacími pracemi), čekající na zhmotnění vašeho snového bydlení?

Johann Malle

12.6.2022

Johann Malle logo

Johann Malle

12.6.2022

Pomůžeme vám s rekonstrukcí domu

Čeká vás rekonstrukce či přestavba domu či bytu? Nebo máte k dispozici dům ve stavu tzv. shell and core (před dokončovacími pracemi), čekající na zhmotnění vašeho snového bydlení?

Jsme nezisková organizace CZECH DECO TEAM a spojuje více jak 160 architektů, designérů, stavebních firem a dodavatelů interiérového vybavení, kteří se lety spolupráce vzájemně prověřili.

Máte tak jedinečnou možnost volby a volnosti při rekonstrukci, renovaci a modernizaci vašeho domova v nejvyšší kvalitě. Propojíme vás s těmi nejlepšími a to úplně zdarma.

 

Rekonstrukce domu s CZECH DECO TEAM

Domluvte si zdarma konzultaci s odborníkem z CZECH DECO TEAMU nebo nám zavolejte +420 778 488 084

Co vše zařídíme ve spolupráci s architekty a dodavateli? 

 • Realizaci vašich představ v podobě návrhu rekonstrukce
 • Zajištění stavebního povolení či ohlášení a realizační firmy
 • Pomůžeme s dozorem nad stavbou
 • Pohlídáme dodržování termínů a cen
 • Pomůžeme s řešením všech případných starostí a problémů s rekonstrukcí

>> Zajistíme Vám nazávaznou konzultaci svojí rekonstrukce zdarma <<

 

 

Cena rekonstrukce domu

Abyste měli představu, kolik taková rekonstrukce skutečně může stát, připravili jsme pro jednoduchý návod, jak si orientační cenu odvodit.

Podívejte se na jednotlivé typy rekonstrukcí, co vše obsahují. Příslušný typ vynásobte metry čtverečními vašeho domu a získáte tím orientační cenu rekonstrukce.

ZÁKLADNÍ

 • Nová koupelna
 • Podlahy laminát
 • Interiérové dveře
 • Oprava omítek
 • Malby

STŘEDNÍ

 • Varianta ZÁKLADNÍ a navíc:
 • Koupelna vyšší standard
 • Nová elektroinstalace
 • Rozvody topení
 • Topná tělesa + zdroj (kotel)
 • Podlahy materiál dřevo

NADSTANDARDNÍ

 • Varianta STŘEDNÍ a navíc:
 • Inteligentní řízení domácnosti
 • Nadstandartní materiály
 • Zařízení nábytkem a doplňky

Př.: Budete-li chtít zrekonstruovat dům 4kk o velikosti 130m², kdy uvažujete pouze variantu EASY, pak se cena rekonstrukce bude orientačně pohybovat na úrovni 8 000 x 130 = 1 040 000 Kč / bez 15% DPH.

Stanovení ceny rekonstrukce vyžaduje konzultaci s klientem z hlediska jeho požadavků, ale také důkladné prohlédnutí interiérů a exteriérů dané nemovitosti. Kvalitní příprava, která je pro nás samozřejmostí, dokáže zajistit dodržení stanovené ceny i termínů.

Spolupracujeme s profesionály ve všech odvětvích renovace a rekonstrukce, známe veškerá úskalí dané problematiky a využíváme našich znalostí ku prospěchu našeho zákazníka.

>> Chcěl bych znát bližší cenu svojí rekonstrukce, poradíme Vám <<

 

Vyplatí se rekonstrukce domu svépomocí?

Zvláště manuálně zdatní lidé zvažují realizaci rekonstrukce svépomocí, je třeba si však uvědomit možné důsledky:

 • práce zaberou více času,
 • za jakoukoliv chybu ponesete důsledky,
 • není možná reklamace, žádné uplatnění záruky,
 • vybírání a dojednávání materiálů zabere mnoho času a hrozí ztráta peněz.

Promyslete, do čeho při rekonstrukci domu chcete investovat, oslovení profesionálů z CZECH DECO TEAM ušetříte hlavně peníze. Vzhledem k našim zkušenostem a referencím dokážeme našim klientům nabídnout atraktivní slevy u mnoha dodavatelů, zodpovídáme za kvalitu použitých výrobků i prací a odevzdáváme byt či dům jen v perfektním stavu podle našich nejnáročnějších požadavků. 

 

Rekonstrukce starého rodinného domu nebo činžovního domu

CZECH DECO TEAM pomáhá najít profesionály, kteří provádí kvalitní rekonstrukce panelových a činžovních bytů po celé Praze a okolí.

Vzhledem ke spolupráci s mimořádně kvalitními architekty a designery, a stavebními firmami, jako je např. stavba&design, či KINTEX dokážeme pomoci i s vybavením interiéru přesně podle vašich představ.

>> Doporučíme Vám rekonstrukci domu s profesionály <<

rekonstrukce domu před a po

autor: at DESTYL s.r.o.

 

Postup rekonstrukce starého domu krok za krokem

Při rekonstrukci u starších domů doporučujeme zkontrolovat veškerou elektroinstalaci a rozvody kabelů a v případě potřeby je vyměnit spolu s instalací nového rozvaděče pro maximální efektivitu a bezpečnost.

Bude-li třeba, poradíme vám s vedením nových potrubí pro vodu, plyn a topení, včetně potřebných ventilů a počítadel. Při jakémkoliv zásahu do instalace vody a plynu pomůžeme provést povinné tlakové zkoušky.

Vysoké stropy

Máte vysoké stropy? Pomůžeme zajistit sádrokartonové podhledy jakékoliv složitosti, ať už jde o klasický sádrokarton, protipožární či speciální hydroizolační pro koupelnu.

Renovace oken a dveří nebo jejich koupě

Při rozhodování, zda zachovat a renovovat stávající okna a dveře či zakoupit nové vám pomůžeme v obou případech. Poradíme, jaké by bylo nejvhodnější řešení, na základě kterého se budete moci snadněji rozhodnout.

Renovace podlah

V případě podlah s námi můžete konzultovat podlahy jakéhokoliv typu, a pokud dům nabízí parkety a vy je budete chtít zachovat, doporučíme jak na jejich citlivou renovaci.

Renovace zdí

Nerovné a neatraktivní stěny? Stavební firmy jim vrátí jejich krásu, vyrovnají je a zadělaí veškeré otvory a trhliny, a nakonec stěny ošetří penetrací i pro lepší přilnavost barvy.

rekonstrukce domu - interiér

 

Rekonstrukce moderních pasivních či nízkoenergetických domů

I u moderního domu vám můžeme pomoci s rekonstrukcí. Zvláště při zakoupení nového domu můžete mít odlišné požadavky a představy než původní majitelé, přestože jinak dům splňuje ekonomické parametry pasivního či nízkoenergetického domu.

Součástí našeho týmu jsou architekti a designéři, kteří stávající dům promění v místo, které bude odrážet vaši osobnost.

 • Poradíme s náročnějšími úkoly, jako jsou mozaiky či mramor u dlažeb, které vyžadují přesnou aplikaci pro perfektní dojem.
 • Stavební firma nanese omítku podle vašich představ – můžete si vybírat z běžných, ale také z dekoračních interiérových a fasádních omítek.
 • Při výměně podlahy doporučíme nejvhodnější typ, nabídneme slevy od našich dodavatelů a na základě vašeho výběru podlahu realizujeme.

>> Mám zájem o rekonstrukci na pasivní dům <<

rekonstrukce domu na venkově

autor: at DESTYL s.r.o.

 

Co všechno umíme ve zkratce

I v dnešní době existuje ještě mnoho domů, které mají staré umakartové jádro, nevzhledné obložení a nutně potřebují kompletní rekonstrukci. Je jeden z těchto domů i ten váš?

 • Pomůžeme s výběrem firmy, která zrekonstruuje kompletně interiér i exteriér vašeho domu (dům zděný, panelový či dřevostavbu).
 • Poradíme jak na rekonstrukci koupelny, kuchyně, dětského pokoje, obýváku, ložnice, ale i celých bytových jednotek, včetně půdních a sklepních prostor.
 • V rámci exteriérových prací dokážeme doporučit dodavatele na zateplení, izolaci, novou fasádu, výměnu oken, dveří, střechy včetně terénních úprav kolem domu.
 • Poradíme si s jakoukoliv výzvou v oblasti rekonstrukce, renovace a oprav domů a bytů.

Začněte s kompletní rekonstrukcí domu s naší pomocí. Obraťte se na specialisty v oboru rekonstrukce a designu! Rekonstrukce s CZECH DECO TEAM je zárukou nulových starostí a perfektního výsledku, který předčí vaše očekávání! Jsme nezisková organizace, která pomáhá klientům realizovat jejich sny.

 

Rekonstrukce bytů i kanceláří od profesionálů

Kromě rekonstrukce domů pomáháme také s kompletní rekonstrukcí bytů a kanceláří, a to včetně rekonstrukce bytových jader či půdních vestaveb.

Po konzultaci, která je zcela zdarma doporučíme architekty, stavební firmy a dodavatele, kteří navrhnou, naplánují, a hlavně zrealizujeme kompletní rekonstrukci bytu. My vám poskytneme odborné kontrolní a projektové poradenství a pomůžeme s nalezením řešení rekonstrukce, a to jak z estetického, tak z ekonomického hlediska.

>> Potřebujeme rekonstrukci kanceláří <<

Kontaktujte náš realizační tým

Využijte konzultaci v hodnotě několik tisíc zcela zdarma. Kontaktujte náš realizační tým složený ze zkušených odborníků v oblasti rekonstrukcí domů i novostaveb.

Stačí poslat nezávaznou poptávku. V textu, prosím nezapomeňte jen uvést důležité informace:

 • jaký prostor/dům se chystáte rekonstruovat, upravit
 • v jakém časovém horizontu – kdy chcete s návrhy nebo realizací začít
 • kde se nachází místo realizace
 • jakou máte představu o finanční náročnosti

Zanechte nám na sebe kontakt, my se s vámi spojíme do 24 hodin a doporučíme vám vhodné řešení:

Další doporučené články

Alex March navrhuje exkluzivní domov s vášní pr...

Přidáno 01. 05. 2023
Nejelegantnější rezidenční Barcelona v klidné oblasti parku Turó skrývá několik skvostů interiérového designu, jejichž majitelé jen zřídkakdy oteví...

Skryté zárubně DORSIS jsou univerzální a nadčasové

Přidáno 19. 04. 2023
Současný interiérový design sází na dokonalou funkčnost, perfektní technické provedení a jednoduché tvary s minimem detailů. Všechny tyto kvality n...

INTEGRACE systému řízení osvětlení a nouzového ...

Přidáno 19. 04. 2023
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. je odborníkem v oboru řízení osvětlení včetně nouzového a CBS, proto v rámci svých služeb nabízí INTEGRACI obou systémů....

Výkonné teplovzdušné krby BeF Home za bezkonkur...

Přidáno 17. 04. 2023
Jarní nabídka teplovzdušných krbů od českého výrobce BeF Home trvá jen do konce dubna 2023. Využijte ji a připravte si krbovou vložku pro svůj proj...