CZECH DECO TEAM

Přihlásit

Top novinka Czech Deco teamu

Investoři z GCC mají vzácnou příležitost vlastnit novostavbu v oblíbené lokalitě v centru Londýna

Nejnovější projekt společnosti Barratt London se skládá z pouhých sedmi domů v zóně 3 jihozápadního Londýna. Průměrné ceny nemovitostí v této oblasti vzrostly v letech 2012 až 2022 o 58 % a v posledním roce o 5 %.

koupě domu Londýn

12.6.2022

CZECH DECO TEAM logo

09. 02. 2024

Barratt London nabízí pro zahraniční investory program Garance pronájmu, který zaručuje 6% hrubý výnos po dobu 24 měsíců.

Společnost Barratt London, součást největšího britského stavitele domů Barratt Developments, oficiálně uvedla na trh vzácnou příležitost vlastnit exkluzivní rodinný dům v osobním vlastnictví v lokalitě zóny 3 Tooting Bec v oblíbené čtvrti Wandsworth na jihozápadě Londýna.

Zatímco najít v této oblasti byt v novostavbě je poměrně snadné, pro investory je stále obtížnější zajistit si nový dům v osobním vlastnictví. Minulý měsíc se při vyhledávání na realitním portálu Rightmove ukázalo, že ze 457 nových domů jsou k dispozici pouze tři novostavby, z toho dvě na základě nájemní smlouvy, nikoliv na základě vlastnictví.

Domy typu "mews", které se nacházejí ve čtvrti Springfield Place společnosti Barratt London, mají dvě a tři ložnice, jsou dvou- nebo třípodlažní a nabízejí až 1375,76 čtverečních stop (127,81 m2) všestranného rodinného bydlení.

Stuart Leslie, mezinárodní obchodní a marketingový ředitel společnosti Barratt London, řekl: "Ať už hledáte investiční nemovitost v zavedené a oblíbené lokalitě, nebo domov pro sebe či své děti s dobrým dopravním spojením, tyto jedinečné domy typu mews nabízejí zahraničním investorům fantastický potenciál dlouhodobého zhodnocení a vynikající výnosy z pronájmu až 5,5 %.

Podle realitních expertů Strutt & Parker přitahuje okolí Springfield Place špičkové potenciální nájemníky, kteří se skládají z bohatých jednotlivců, kteří vyhledávají pohodlí a živost, jež tato zástavba nabízí. Společnost Barratt London také nabízí program garance nájemného pro zahraniční investory, který zaručuje 6% hrubý výnos po dobu 24 měsíců (po odečtení poplatků a nákladů) v různých lokalitách.

Jako investiční nástroj zaznamenal výzkum společnosti Strutt & Parker v posledním desetiletí pozitivní výsledky, přičemž průměrné ceny nemovitostí ve Wandsworthu vzrostly od roku 2012 do roku 2022 o 58 % a jen za poslední rok o 5 %.

Každý mews house má přidělené parkovací stání, nabíjecí bod pro elektromobily a prostornou soukromou zadní zahradu. Všechny nemovitosti se nacházejí v klidné ulici a vyznačují se vysoce kvalitními povrchovými úpravami, včetně individuálně navržených moderních kuchyní s dvířky a zásuvkami s tichým dovíráním, pracovními deskami Silestone, skleněnými obklady a integrovanými spotřebiči. Standardem jsou obložené koupelny a podlahové krytiny v celém bytě.

Celkově Springfield Place zahrnuje 232 bytů s jednou, dvěma a třemi ložnicemi a 29 domů se dvěma a třemi ložnicemi a je součástí širšího komplexu Springfield Village o rozloze 82 akrů - nové městské vesnice s 839 domy, jejíž součástí je park o rozloze 32 akrů (největší nový park v Londýně od olympijských her v roce 2012), kavárna, obchody, veřejné náměstí a pozemek pro novou základní školu.

Springfield Village je sice novinkou, ale Tooting Bec je již dlouho oblíbený mezi kupujícími, kteří hledají bezkonkurenční kombinaci zdravého bydlení v přírodě a skvělého spojení.

Díky vynikajícímu dopravnímu spojení je Springfield Place ideálním řešením pro rodiče, kteří kupují nemovitost pro děti studující v Londýně, a vzhledem k tomu, že všechny domy mají dobře velké ložnice s převážnou většinou koupelen, představují nemovitosti dobrou volbu pro sourozence nebo přátele, kteří se o ně dělí.

Dopravu po Londýně na mnoho univerzit usnadňuje nedaleká stanice metra Tooting Bec, která v pátek a v sobotu nabízí nepřetržitý provoz na Severní lince. Další železniční stanice Wandsworth Common a Earlsfield jsou v pěší vzdálenosti. V dlouhodobém horizontu se počítá s tím, že železnice Crossrail 2 bude mít zastávku buď na Tooting Broadway, nebo v Balhamu, což by obyvatelům Springfield Place vyhovovalo.

Ceny na Springfield Place v současné době začínají na 802 000 GBP (1,02 milionu USD) za dům se dvěma ložnicemi a 1 088 000 GBP (1,38 milionu USD) za třípokojový třípodlažní dům.

O společnosti Barratt London

Barratt London je přední rezidenční developer s více než 40 lety zkušeností v hlavním městě, který ročně dodá až 2 000 bytů. Společnost Barratt London se zavázala poskytovat bezkonkurenční zákaznické zkušenosti a vyvíjet výjimečné domy pro všechny obyvatele Londýna. Disponujeme rozsáhlým portfoliem rezidenčních projektů a partnerství, díky nimž dodáváme domy pro všechny obyvatele hlavního města.

Barratt London je součástí společnosti Barratt Developments PLC, nejdoporučovanějšího britského stavitele domů.

O společnosti Barratt Developments

Společnost Barratt Developments plc je největším stavitelem domů v zemi. Společnost Barratt se zavázala stavět vysoce kvalitní domy a v letošním roce získala již 19. rok po sobě více ocenění NHBC Pride in the Job Quality než kterákoli jiná stavební firma a 14. rok po sobě získala 5 hvězdiček od svých zákazníků v průzkumu spokojenosti HBF. Více informací naleznete na www.barrattdevelopments.co.uk.

Co je to "mews"

Mews je typ ulice. Mews jsou typicky pěkné ulice, často bez dopravy, které se obvykle nacházejí v zadní části řady extravagantních sídel z 18. a 19. století. Ulice mews jsou obvykle dlážděné, nemají chodníky ani dlažbu. proto si mnoho lidí, kteří bydlí v ulicích mews, dává před dveře rostliny a malé stromky, což jim dodává kouzlo a vizuální přitažlivost, díky čemuž jsou londýnské nemovitosti mews tak vyhledávané.
V Londýně se nachází největší počet těchto klidných ulic s malebnými individuálními domy.

Co je "Mews House"?

Domy typu mews byly původně určeny k ustájení koní, nad nimiž bylo ubytování pro služebnictvo, proto měly domy typu mews v přízemí stáje a kočárovnu a v prvním patře se nacházel seník a několik místností, kde bydlel kočí a čeledín.

Proč jsou mews tak oblíbené?

Na počátku 20. století se díky automobilům a nedostatku služebnictva staly mews domy pro mnoho majitelů domů zbytečnými. Většina z nich byla prodána a nastěhovaly se do nich podniky, jako jsou taxislužby, garáže a tiskárny. Mews se staly synonymem pro zanedbané zapadlé uličky, které se často používaly jako dějiště černobílých televizních seriálů o gangsterských skupinách.

V bouřlivých 60. letech pak závodní jezdci jako John Surtees a James Hunt zjistili, že si mohou koupit dům v mews za relativně málo peněz a bydlet nad svými auty. Jedním z nich byl i rallye jezdec Antoine Lurot, zakladatel značky Lurot, který vycítil, že se domy v mews stávají velmi módními.

Lidé si začali uvědomovat, že mews domy jsou velmi praktické a mají obrovské kouzlo a mnohé z nich se nacházejí v těch nejlepších oblastech.

Dnes se mews nejvíce líbí lidem, kteří chtějí bydlet v klidném komunitním prostředí v centru Londýna a zároveň být v pěší vzdálenosti od krásných parků, nezávislých obchodů, prvotřídních restaurací, barů a vynikajících škol. Proto mnozí považují domy typu mews za ideální způsob, jak si užívat života v Londýně.

Dnes se domy typu mews vyvinuly tak, aby jejich individualita byla ještě výraznější. Rozvoj suterénu, vytvoření střešních teras a chytré využití vnitřního prostoru zajišťují, že každý z těchto domů je jiný a často je skrytým klenotem.

Není divu, že tyto individuální domy s centrální polohou a památkovou ochranou jsou tak žádanými rezidencemi, jejichž obliba stále roste.

Další doporučené články

Skryté zárubně a dveře DORSIS  - jak vybrat ty ...

Přidáno 23. 02. 2024
Přímé linie, estetika jednoduchosti a minimum zdobných prvků - to jsou viditelné trendy moderních interiérů, bez ohledu na to, zda stavíte rodinný ...

Proč je TECEnow skvělou volbou?

Přidáno 22. 02. 2024
TECEnow je ovládací tlačítko toalety od společnosti TECE, která se zabývá sanitárními systémy a řešením koupelny. Produkty této značky jsou proto n...

NSI otevírá nové sídlo s udržitelným a biofilní...

Přidáno 22. 02. 2024
Interiér byl navržen ve spolupráci s nizozemskou designérskou agenturou HD+VK tak, aby vytvořil zdravé a inspirativní prostředí podporující spolupr...

Byt v eklektickém stylu šéfdesignéra In2design ...

Přidáno 11. 02. 2024
In2design: Díky správnému plánování a rozdělení do zón vznikla ložnice, dětský pokoj pro Sophii a kuchyň s obývacím pokojem. Místnosti jsou propoje...

Rezidence Big Sky Montana navržená společností ...

Přidáno 06. 02. 2024
Kor Architects: Útočiště lyžařů, v němž se mísí tradiční montanská rustikálnost s čistými moderními liniemi inspirovanými průmyslovou minulostí státu.

Atelier Kunc Architects: Pojďte s námi navrhova...

Přidáno 03. 02. 2024
Pojďte navrhovat a projektovat špičkovou architekturu. To vše v krásném prostředí zahradního ateliéru ve vile v Praze - Podolí, v týmu příjemných a...

Brick Veedu, Madurai, Indie od Onebulb Architec...

Přidáno 02. 02. 2024
"Brick Veedu" (வீடு - Domov) je zasazen do obytné městské zástavby Madurai a má jemný, ale odvážný charakter, který je v silném rozporu s okolními ...

Jak zvolit správnou barvu osvětlení pro váš dom...

Přidáno 19. 01. 2024
Barevná teplota osvětlení může ovlivnit náladu a atmosféru místnosti. Odhalte tajemství bílého a žlutého světla a jak ho lze kombinovat pro vytvoře...

Skryté zárubně a dveře DORSIS  - jak vybrat ty ...

Přidáno 23. 02. 2024
Přímé linie, estetika jednoduchosti a minimum zdobných prvků - to jsou viditelné trendy moderních interiérů, bez ohledu na to, zda stavíte rodinný ...

Proč je TECEnow skvělou volbou?

Přidáno 22. 02. 2024
TECEnow je ovládací tlačítko toalety od společnosti TECE, která se zabývá sanitárními systémy a řešením koupelny. Produkty této značky jsou proto n...

NSI otevírá nové sídlo s udržitelným a biofilní...

Přidáno 22. 02. 2024
Interiér byl navržen ve spolupráci s nizozemskou designérskou agenturou HD+VK tak, aby vytvořil zdravé a inspirativní prostředí podporující spolupr...

Byt v eklektickém stylu šéfdesignéra In2design ...

Přidáno 11. 02. 2024
In2design: Díky správnému plánování a rozdělení do zón vznikla ložnice, dětský pokoj pro Sophii a kuchyň s obývacím pokojem. Místnosti jsou propoje...

Rezidence Big Sky Montana navržená společností ...

Přidáno 06. 02. 2024
Kor Architects: Útočiště lyžařů, v němž se mísí tradiční montanská rustikálnost s čistými moderními liniemi inspirovanými průmyslovou minulostí státu.

Atelier Kunc Architects: Pojďte s námi navrhova...

Přidáno 03. 02. 2024
Pojďte navrhovat a projektovat špičkovou architekturu. To vše v krásném prostředí zahradního ateliéru ve vile v Praze - Podolí, v týmu příjemných a...

Brick Veedu, Madurai, Indie od Onebulb Architec...

Přidáno 02. 02. 2024
"Brick Veedu" (வீடு - Domov) je zasazen do obytné městské zástavby Madurai a má jemný, ale odvážný charakter, který je v silném rozporu s okolními ...

Jak zvolit správnou barvu osvětlení pro váš dom...

Přidáno 19. 01. 2024
Barevná teplota osvětlení může ovlivnit náladu a atmosféru místnosti. Odhalte tajemství bílého a žlutého světla a jak ho lze kombinovat pro vytvoře...

MÁM ZÁJEM, ABY MĚ KONTAKTOVAL ODBORNÍK REHAU - ZAŠLEME VÁM KATALOG