CZECH DECO TEAM AKCE
Top novinka Czech Deco teamu

Luxusní postele na míru od Johann Malle jsou splněný sen pro designéry

Luxusní postel je základem pro každou luxusní ložnici. Pokud se rádi odlišujete a pro své náročné klienty chcete to nejlepší, seznamte se s firmou Johann Malle. Její kontinentální postele na míru jsou v Česku naprostým unikátem.

Luxusní postele na míru Johann Malle (1)
7. června 2022

Firma Johann Malle má 100letou tradici

Historie Johann Malle se píše už od roku 1913. Zajímavostí je, že ač název firmy nezní typicky česky, její zakladatel se jmenoval Jan Máhrla. Už na začátku podnikání ale Jan značku přejmenoval, protože obchodoval především s Němci. Hlavním stavebním kamenem jejich podnikání je kvalita. Kvalita zaručená tradiční ruční výrobou postelí v Česku, výhradně z přírodních materiálů.

Luxusní postele, které můžete customizovat do posledního detailu

Výběr dřeva, ze kterého vám truhlář vytvoří postel, je jedna věc. Schopnost přetvořit jakoukoliv designérovu, architektovu nebo klientovu představu ve skutečnost, je věc druhá. Postele Johann Malle se dají přizpůsobit doslova do posledního detailu.

 • Typ
 • Rozměr
 • Design
 • Polohovatelnost
 • Látka čalounění (barva, vzor, textura)
 • Materiál

 

To všechno a mnohem víc si můžete vybrat podle vašich preferencí při spolupráci s Johann Malle. Jde o jediné české luxusní postele vyrobené míru. Jako designér si můžete vybrat velikost postele a barvu čalounění tak, aby perfektně ladila se zbytkem ložnice. Stejný vzor na designové křeslo v předsíni a postel? Žádný problém.

Přizpůsobit ji můžete dokonce přesně na míru zdravotnímu stavu svého klienta, pokud má nějaké specifické potíže nebo omezení. Na čalounění se dá klidně vyšít monogram nebo cokoliv jiného. Zkrátka – jediná hranice je vaše představivost.

MÁM ZÁJEM O KATALOG

Mám zájem o katalog s nabídkou produktů

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Pro komfortní a zdravý spánek jen matrace ze 100% přírodních materiálů

Ručně vyráběné matrace sestávají z několika přírodních vrstev. Používá se:

 • bavlna
 • koňské žíně
 • přírodní kaučuk
 • kokosové, konopné lněné vlákno
 • ovčí vlna
 • kašmír
 • nebo exotická velbloudí vlna
 • ... a taštičkové pružiny

 

Všechny tyto materiály jsou podporují zdravý spánek, jsou tedy maximálně kvalitní a zdravé. Narozdíl od syntetických materiálů mohou omezit spouštěče alergií, kožní potíže, předcházejí bolestem zad a jsou ideální pro lidi s nadváhou.

A výhody to má i pro přírodu – takovéto matrace šetří životní prostředí, protože se při jejich výrobě nepoužívá ropa.

MÁM ZÁJEM O AKCI 15%

Speciální akce 15% pro řadu produktů URSA - Ursa postel, Ursa matrace a Ursa svrchní podložka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Co to je kontinentální postel?

Kontinentální postel by neměla chybět v žádné ložnici s nádechem luxusu. Od běžných postelí se na první pohled liší především výškou – obvykle měří kolem 60-70 centimetrů. Tím pádem vytváří dojem honosnosti a exkluzivity a bonus pro její uživatele je, že se z ní velmi snadno vstává a stejně snadno se do ní uléhá. Díky výšce v ní spáč navíc nemusí mít obavy z víření prachu u podlahy.

Skládá se ze spodního dílu, který obsahuje masivní rám, pružinový systém a další materiály. Na ty se položí hlavní matrace, na které může být ještě takzvaný topper – svrchní podložka. Lamelový rošt je zde nahrazen boxem s pružinovou matrací.

Postel je díky kvalitním materiálům a jejich zpracování pevná a nevrže.

Postel, která klientovi vydrží celý život? Ano, je to možné

Johann Malle poskytuje na pružiny uvnitř kontinentálních matrací záruku 25 let. Při správném používání může přírodní matrace bez problémů vydržet celý život.

Jak dlouho trvá dodání a kolik postel na míru stojí

Ruční výroba postelí a matrací od Johann Malle zaber zhruba 3-6 týdnů. Cena za celoživotní zdravý spánek začíná v závislosti na požadavcích klientů na 170 tisících korun. Za to dostanete kromě unikátního kusu nábytku i komplexní servis – instalace a doprava je zdarma. I posléze umí specialisté z Johann Malle přizpůsobit tvrdost matrace aktuálním potřebám klientů.

Matraci si můžete také před koupí zapůjčit a vyzkoušet. Když budete chtít, Johann Malle vás rádi přivítají ve své výrobě v Bechově u Mladé Boleslavi, kde se můžete podívat na to, jak se vaše postel vyrábí nebo na jejich showroom. Pokud hledáte něco opravdu jedinečného, najdete to tam.

DALŠÍ DOPORUČENÉ ČLÁNKY

 • Soukromá vila v letadle, Bali,

  Private Jet Villa se nachází na vrcholu útesu Nyang Nyang Beach na Bali v Indonésii a nabízí jedinečné luxusní útočiště…

  Soukromá vila v tryskáči, Bali
 • Altamira House, Guadalajara, Jalisco, Mexiko,

  Dům Altamira se nachází ve městě Zapopan a začal jako projekt rozšíření rezidence, ale rozrostl se díky možnosti získat sousední…

  rodinný dům
 • TECEsolid: odolné designové tlačítko, které nikdo

  Celokovové designové tlačítko TECEsolid je vybaveno skrytým uchycením a proto nezmizí ani z veřejných toalet.

  TECE tlačítko
 • Robles House, Zapopan, Jalisco, Mexiko,

  Araujo Galvan Arquitectos: Casa Robles je svědectvím harmonie mezi rodinným a pracovním životem, v němž se snoubí moderní design s…

 • Zaha Hadid Architects vítězí v

  Architektonická kancelář Zaha Hadid Architects (ZHA) vyhrála architektonickou soutěž na nový terminál pro osobní a nákladní dopravu v Rize. Ve…

  Zaha Hadid Riga Rpúax terminal
 • Kavárna a farmářský obchod “Snidanishna”

  Snidanishna" je nový příběh ukrajinské kuchyně v centru Charkova, který byl otevřen v březnu 2024. Návrh interiéru "Snidanishna" realizoval tým…

  Restaurace cafe
 • Subtraction House, Bragança Paulista, Brazílie

  Dům Subtraction House se nachází v luxusní rezidenční čtvrti Quinta da Baroneza ve městě Bragança Paulista, pouhých 90 km od…

  designová vila, dům, zahrada
 • Kancelář NK Arquitetura realizuje stavbu

  Bytový projekt o zastavěné ploše 300 m², který navrhly architektky Nicolle Nogueira a Katherine Heim Weber, je otiskem osobnosti klientů…

 • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.