Top novinka Czech Deco teamu

Luxusní postele na míru od Johann Malle jsou splněný sen pro designéry

Luxusní postel je základem pro každou luxusní ložnici. Pokud se rádi odlišujete a pro své náročné klienty chcete to nejlepší, seznamte se s firmou Johann Malle. Její kontinentální postele na míru jsou v Česku naprostým unikátem.

Johann Malle

12.6.2022

Johann Malle logo

Johann Malle

12.6.2022

Firma Johann Malle má 100letou tradici
Historie Johann Malle se píše už od roku 1913. Zajímavostí je, že ač název firmy nezní typicky česky, její zakladatel se jmenoval Jan Máhrla. Už na začátku podnikání ale Jan značku přejmenoval, protože obchodoval především s Němci. Hlavním stavebním kamenem jejich podnikání je kvalita. Kvalita zaručená tradiční ruční výrobou postelí v Česku, výhradně z přírodních materiálů.
Luxusní postele, které můžete customizovat do posledního detailu

Výběr dřeva, ze kterého vám truhlář vytvoří postel, je jedna věc. Schopnost přetvořit jakoukoliv designérovu, architektovu nebo klientovu představu ve skutečnost, je věc druhá. Postele Johann Malle se dají přizpůsobit doslova do posledního detailu.

 • Typ
 • Rozměr
 • Design
 • Polohovatelnost
 • Látka čalounění (barva, vzor, textura)
 • Materiál

 

To všechno a mnohem víc si můžete vybrat podle vašich preferencí při spolupráci s Johann Malle. Jde o jediné české luxusní postele vyrobené míru. Jako designér si můžete vybrat velikost postele a barvu čalounění tak, aby perfektně ladila se zbytkem ložnice. Stejný vzor na designové křeslo v předsíni a postel? Žádný problém.

Přizpůsobit ji můžete dokonce přesně na míru zdravotnímu stavu svého klienta, pokud má nějaké specifické potíže nebo omezení. Zkrátka – jediná hranice je vaše představivost.

MÁM ZÁJEM O KATALOG

Mám zájem o katalog s nabídkou produktů
Pro komfortní a zdravý spánek jen matrace ze 100% přírodních materiálů

Ručně vyráběné matrace sestávají z několika přírodních vrstev. Používá se:

 • bavlna
 • koňské žíně
 • přírodní kaučuk
 • kokosové, konopné lněné vlákno
 • ovčí vlna
 • kašmír
 • nebo exotická velbloudí vlna
 • a taštičkové pružiny

 

Všechny tyto materiály jsou podporují zdravý spánek. Narozdíl od syntetických materiálů mohou omezit spouštěče alergií, kožní potíže, předcházejí bolestem zad a jsou ideální pro lidi s nadváhou.

A výhody to má i pro přírodu – takovéto matrace šetří životní prostředí, protože se při jejich výrobě nepoužívá ropa

Co to je kontinentální postel?

Kontinentální postel by neměla chybět v žádné ložnici s nádechem luxusu. Od běžných postelí se na první pohled liší především výškou – obvykle měří kolem 60-70 centimetrů. Tím pádem vytváří dojem honosnosti a exkluzivity a bonus pro její uživatele je, že se z ní velmi snadno vstává a stejně snadno se do ní uléhá. Díky výšce v ní spáč navíc nemusí mít obavy z víření prachu u podlahy.

Skládá se ze spodního dílu, který obsahuje masivní rám, pružinový systém a další materiály. Na ty se položí hlavní matrace, na které může být ještě takzvaný topper – svrchní podložka.

Postel je díky kvalitním materiálům a jejich zpracování pevná a nevrže.

Skládá se ze spodního dílu, který obsahuje masivní rám, pružinový systém a další materiály. Na ty se položí hlavní matrace, na které může být ještě takzvaný topper – svrchní podložka.

Postel je díky kvalitním materiálům a jejich zpracování pevná a nevrže.

MÁM ZÁJEM O AKCI 15%

Speciální akce 15% pro řadu produktů URSA - Ursa postel, Ursa matrace a Ursa svrchní podložka

Další doporučené články

Přidáno 10. 11. 2022
Komfortní polstrovaný nábytek použitelný 365 dní v roce venku není utopie. Vysoká modularita systému IKONO navíc umožňuje navrhnout vhodnou sestavu pro každou situaci.
Přidáno 06. 11. 2022
Elegance v interiéru se v každém období projevuje jinak – současnost přeje jednoduchosti a estetické čistotě. Své k tomu má co říci i společnost DORSIS, český výrobce prémiových skrytých zárubní. S jejím jednatelem Janem Krejčím jsme si povídali nejen o kráse minimalismu, ale hlavně o skrytých zárubních. Ty totiž představují jeden ze základních stylotvorných prvků moderního interiéru, i když - jak říká Jan Krejčí – jejich hlavním posláním je nebýt vidět.
Přidáno 06. 11. 2022
Jednou z možností, jak podpořit jedinečnost a charakter interiéru, jsou tmavá dveřní kování. Avšak co když chceme eleganci interiéru přenést i na vstupní dveře?
Přidáno 06. 11. 2022
Při instalaci sprchových vaniček záleží na každém milimetru. Samonosné sprchové vaničky Sustano se svojí extrémně nízkou montážní výškou, pouhých 30 mm, umožňují zapuštěnou instalaci i při rekonstrukcích s nízkou výškou podlahy.