CZECH DECO TEAM

Přihlásit

TOP NOVINKA CZECH DECO TEAMU

Nové stoly z masivu od JELÍNKA

Nové stoly z masivu od JELÍNKA

Jiří Novotný

20. 3. 2020

Jiří Novotný

20. 3. 2020

Naši nabídku jídelních stolů jsme rozšířili o čtyři nové stoly RADIX, JOHAN, SAM a RODOS, které vyrábíme ze 40 mm silného masivu. Vybírat můžete z různých tvarů i dřevin.

Stůl je nepostradatelným prvkem každé domácnosti. Jídelní stůl tvoří jedinečné místo, u kterého se setkáváme s rodinou a přáteli. Místo, které nás spojuje. Stůl z masivního dřeva dodá vaší jídelně příjemnou atmosféru a bude sloužit po generace, aniž by přestal být unikátní, funkční a krásný. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o vzhledu, funkci a pohodlí.

Přirozeným doplňkem každého stolu jsou samozřejmě dřevěné židle. Stejně jako naše nové stoly jsou i židle TAMMI zhotoveny ze 100 % dubového masivu, jsou odolné a pevné. Precizní provedení židlí ladí s krásou dubového stolu. Bohatá nabídka barev čalouněného sedáku a olejů umožní vybrat model, který splní vaše očekávání.

V duchu naší filozofie dbáme na precizní zpracování i v detailech, které nejsou na první pohled vidět. Jen tak docílíme kvality, která vydrží po generace.

Kompletní nabídku stolů a židlí a více informací o nich najdete na www.jelinek.eu/stoly-z-masivu.

Další doporučené články

Intimní hygiena na dosah

Zpět na články Sdílet Sdílet Intimní hygiena je čím dál tím více diskutovaným tématem a samozřejmě existují různá řešení pro uspokojení všech zákazníků. Firma TECE

Niko hydro pro komfort na zahradě

Zpět na články Sdílet Sdílet Niko hydro adaptér S Niko adaptérem se můžete v létě klidně přestěhovat na zahradu s veškerým komfortem interiéru. Díky němu