CZECH DECO TEAM

Přihlásit

Novinky ze světa ovládacích tlačítek TECE

Velmi jemný povrch, super matný vzhled a materiál je odolný vůči poškrábání, čistící chemii a hlavně otiskům prstů.  

Johann Malle

12.6.2022

Johann Malle logo

Johann Malle

12.6.2022

Velmi jemný povrch, super matný vzhled a materiál je odolný vůči poškrábání, čistící chemii a hlavně otiskům prstů.

 

Společnost TECE představuje zcela nový typ ovládacího tlačítka – TECEvelvet. Velmi jemný povrch, super matný vzhled a materiál je odolný vůči poškrábání, čistící chemii a hlavně otiskům prstů.

Tajemství této magie spočívá v použitém materiálu, který je inovativní, přitažlivý a unikátní. Především díky těmto atributům je inspirací pro moderní interiérové architekty, designéry a projektanty. 

TECE jako první využívá materiál FENIX NMT® k výrobě tohoto ovládacího tlačítka. Inovativní, jedinečný, mnohonásobně oceněný materiál od italského výrobce Arpa Industriale můžete spatřit v luxusních kancelářích nebo obchodech. Stejně tak se hojně využívá v exkluzivních kuchyních, při výrobě originálního nábytku a nově v interiérech výjimečně řešených koupelen.

Vytvořit design výrobku, který je zásadní v naší každodenní rutině, způsobem, aby nenarušoval naše vědomí: to dělá ovládací tlačítko TECEvelvet obzvlášť atraktivní.“ Konstantin Grcic, designér TECEvelvet

Objevte více na: https://spotlight.tece.com/cz/tecevelvet

Přednosti tlačítek:

  • Velmi jemný povrch a populární matný vzhled.
  • Materiál je odolný vůči poškrábání, čistící chemii a otiskům prstů.
  • Dostupné v barvách: bílá, béžová, tm. béžová, šedá, antracitová a černá
  • Mnohonásobně oceněný materiál od italského výrobce Arpa Industriale.

 

 

Další novinkou, unikátní na pohled i na dotek, je ovládací tlačítko TECEloop. Díky šesti novým krycím deskám, v různých barvách a materiálech, dostává toto oblíbené tlačítko nový atraktivní vzhled ovládacích tlačítek i pro ty nejnáročnější.

Nové varianty materiálu oživí jakoukoli koupelnu. Jsou vyrobena z poctivých pravých materiálů. Přírodní dub, drsný a tvrdý beton nebo luxusní mramor rozšiřuje již tak bohatou nabídku tlačítek TECEloop. Celkem je v nabídce 6 nových krytů a dvě nové varianty tlačítek v provedení matné bíle a černé barvy. 

Jen TECEloop svojí technickou konstrukcí a použitými materiály nabízí neomezené množství kombinací. Pro dosažení perfektního a jedinečného vzhledu můžete libovolně kombinovat různé barvy ovládacích tlačítek s různými materiály a barvami krycích desek. TECEloop propojuje fantazii s realitou. A fantazii se při designu koupelen meze nekladou! Máte stále málo kombinací? Kombinovat lze nejen novinky, ale i dosavadní desky ze skla a břidlice. Můžete si také vybrat ze skleněných nebo plastových ucelených setů. 

Navrhněte si na webovém portálu TECE https://spotlight.tece.com/cz/teceloop kombinaci tlačítka podle vašich představ. 

Přednosti nových variant:

  • Nové krycí desky TECEloop jsou vyrobeny z poctivých a pravých materiálů: dub, beton a mramor. 
  • Dostupné nové skleněné varianty: večerní modrá, titanová, světle béžová.
  • Všechny kryty se dají libovolně kombinovat se stávajícími ovládacími tlačítky TECEloop. 

 

 

Společnost TECE je jedním z předních evropských výrobců instalačních a sanitárních systémů. Na území České republiky a Slovenska působí prostřednictvím své dceřiné společnosti TECE ČR. Splachovací nádržky pro WC a ovládací tlačítka si získali popularitu jak mezi odbornou veřejností, tak i běžným spotřebitelem. Kovové tlačítko TECEsquare z nerezové oceli získalo ocenění v anketě Design Prize 2010, cenu Design Plus a prestižní mezinárodní cenu za design „Red Dot Avard Product Design“.

 

Další doporučené články

Byt v eklektickém stylu šéfdesignéra In2design ...

Přidáno 11. 02. 2024
In2design: Díky správnému plánování a rozdělení do zón vznikla ložnice, dětský pokoj pro Sophii a kuchyň s obývacím pokojem. Místnosti jsou propoje...

Investoři z GCC mají vzácnou příležitost vlastn...

Přidáno 09. 02. 2024
Nejnovější projekt společnosti Barratt London se skládá z pouhých sedmi domů v zóně 3 jihozápadního Londýna. Průměrné ceny nemovitostí v této oblas...

ART-MAFI přináší dřevěné podlahy pro náročné: „...

Přidáno 08. 02. 2024
Masivní dřevěné podlahy jsou většinou lidí považovány za ten nejpříjemnější a nejvíce přírodní materiál, který si můžete do svého interiéru dopřát....

Rezidence Big Sky Montana navržená společností ...

Přidáno 06. 02. 2024
Kor Architects: Útočiště lyžařů, v němž se mísí tradiční montanská rustikálnost s čistými moderními liniemi inspirovanými průmyslovou minulostí státu.

MÁM ZÁJEM, ABY MĚ KONTAKTOVAL ODBORNÍK REHAU - ZAŠLEME VÁM KATALOG