CZECH DECO TEAM

Přihlásit

TOP NOVINKA CZECH DECO TEAMU

Novinky ze světa ovládacích tlačítek TECE

Novinky ze světa ovládacích tlačítek TECE

Jiří Novotný

07. 4. 2022

Jiří Novotný

07. 4. 2022

Velmi jemný povrch, super matný vzhled a materiál je odolný vůči poškrábání, čistící chemii a hlavně otiskům prstů.

 

Společnost TECE představuje zcela nový typ ovládacího tlačítka – TECEvelvet. Velmi jemný povrch, super matný vzhled a materiál je odolný vůči poškrábání, čistící chemii a hlavně otiskům prstů.

Tajemství této magie spočívá v použitém materiálu, který je inovativní, přitažlivý a unikátní. Především díky těmto atributům je inspirací pro moderní interiérové architekty, designéry a projektanty. 

TECE jako první využívá materiál FENIX NMT® k výrobě tohoto ovládacího tlačítka. Inovativní, jedinečný, mnohonásobně oceněný materiál od italského výrobce Arpa Industriale můžete spatřit v luxusních kancelářích nebo obchodech. Stejně tak se hojně využívá v exkluzivních kuchyních, při výrobě originálního nábytku a nově v interiérech výjimečně řešených koupelen.

Vytvořit design výrobku, který je zásadní v naší každodenní rutině, způsobem, aby nenarušoval naše vědomí: to dělá ovládací tlačítko TECEvelvet obzvlášť atraktivní.“ Konstantin Grcic, designér TECEvelvet

Objevte více na: https://spotlight.tece.com/cz/tecevelvet

Přednosti tlačítek:

  • Velmi jemný povrch a populární matný vzhled.
  • Materiál je odolný vůči poškrábání, čistící chemii a otiskům prstů.
  • Dostupné v barvách: bílá, béžová, tm. béžová, šedá, antracitová a černá
  • Mnohonásobně oceněný materiál od italského výrobce Arpa Industriale.

 

 

Další novinkou, unikátní na pohled i na dotek, je ovládací tlačítko TECEloop. Díky šesti novým krycím deskám, v různých barvách a materiálech, dostává toto oblíbené tlačítko nový atraktivní vzhled ovládacích tlačítek i pro ty nejnáročnější.

Nové varianty materiálu oživí jakoukoli koupelnu. Jsou vyrobena z poctivých pravých materiálů. Přírodní dub, drsný a tvrdý beton nebo luxusní mramor rozšiřuje již tak bohatou nabídku tlačítek TECEloop. Celkem je v nabídce 6 nových krytů a dvě nové varianty tlačítek v provedení matné bíle a černé barvy. 

Jen TECEloop svojí technickou konstrukcí a použitými materiály nabízí neomezené množství kombinací. Pro dosažení perfektního a jedinečného vzhledu můžete libovolně kombinovat různé barvy ovládacích tlačítek s různými materiály a barvami krycích desek. TECEloop propojuje fantazii s realitou. A fantazii se při designu koupelen meze nekladou! Máte stále málo kombinací? Kombinovat lze nejen novinky, ale i dosavadní desky ze skla a břidlice. Můžete si také vybrat ze skleněných nebo plastových ucelených setů. 

Navrhněte si na webovém portálu TECE https://spotlight.tece.com/cz/teceloop kombinaci tlačítka podle vašich představ. 

Přednosti nových variant:

  • Nové krycí desky TECEloop jsou vyrobeny z poctivých a pravých materiálů: dub, beton a mramor. 
  • Dostupné nové skleněné varianty: večerní modrá, titanová, světle béžová.
  • Všechny kryty se dají libovolně kombinovat se stávajícími ovládacími tlačítky TECEloop. 

 

 

Společnost TECE je jedním z předních evropských výrobců instalačních a sanitárních systémů. Na území České republiky a Slovenska působí prostřednictvím své dceřiné společnosti TECE ČR. Splachovací nádržky pro WC a ovládací tlačítka si získali popularitu jak mezi odbornou veřejností, tak i běžným spotřebitelem. Kovové tlačítko TECEsquare z nerezové oceli získalo ocenění v anketě Design Prize 2010, cenu Design Plus a prestižní mezinárodní cenu za design „Red Dot Avard Product Design“.

 

Další doporučené články

Intimní hygiena na dosah

Zpět na články Sdílet Sdílet Intimní hygiena je čím dál tím více diskutovaným tématem a samozřejmě existují různá řešení pro uspokojení všech zákazníků. Firma TECE

Niko hydro pro komfort na zahradě

Zpět na články Sdílet Sdílet Niko hydro adaptér S Niko adaptérem se můžete v létě klidně přestěhovat na zahradu s veškerým komfortem interiéru. Díky němu