CZECH DECO TEAM

Přihlásit

TOP NOVINKA CZECH DECO TEAMU

Nový Tuzex v Brně

Nový Tuzex v Brně

Jiří Novotný

21. 6. 2015

Jiří Novotný

21. 6. 2015

Stavební a interiérové centrum Nový Tuzex v Brně

Koncepce jedinečného stavebního a obchodního centra, které sdružuje dodavatele výrobků a služeb pro stavebnictví. Určeno pro odbornou veřejnost z řad architektů, projektantů, techniků a studentů vysokých škol i pro široku laickou veřejnost.

V objektu se mimo předváděcí prostory výrobců a dodavatelů nachází Národní stavební centrum s expozicemi dalších výrobců a dodavatelů a s venkovní expozicí  vzorových domů, bazénů, dlažeb a parkových úprav.

 

V centru se prezentují tito členové CZECH DECO TEAMu

Lucis – showroom kompletního sortimentu vyráběných designových interiérových svítidel v prostorách dceřiné firmy – galerie světla PROFILUX

Dyntar – showroom saun, infrasaun a vybavení  wellnes

SWN Moravia – expozice výrobku v prostorách Národního stavebního centra

 

více informací naleznete na http://www.novytuzex.cz/

Další doporučené články

Kvalitní matrace pro zdravý spánek: Na co se při jejím nákupu zaměřit

Špatný spánek může mít negativní vliv na váš každodenní život. Pokud se ráno probudíte rozlámaní a nevyspalí, začnete den se špatnou náladou, která může mít vliv na celý váš den. Zabránit tomu můžete dobře vybranou matrací. Podle čeho se při jejím výběru řídit? To vám poradíme v následujícím článku a videu.

S Kristinou Boda o tmavých dveřních kováních Cobra

Jaké jsou trendy v segmentu dveřních kování? Je rozdíl v klice pro komerční projekty nebo rodinné domy a interiéry? Na několik otázek nám odpověděla Kristina Boda, ředitelka největšího českého distributora dveřních kování – COBRA.

Útulný domov krok za krokem: Praktická příručka pro každý domov

Chystáte stavbu nebo renovaci svého bydlení? Nevíte odkud začít a nechcete udělat zbytečné chyby? Knižní novinka od interiérové návrhářky Ivy Šmídové – Útulný domov krok za krokem vám pomůže vytvořit to pravé „doma“ od plánů až po finální dekorace tak aby vyhovoval vaší osobnosti i životnímu stylu. Křest knihy proběhne 8. 11. od 17:00 v kavárně knihkupectví Luxor na Hlavním nádraží.