CZECH DECO TEAM AKCE
Top novinka Czech Deco teamu

Renovace budov s ActiveAhead

Chystáte se renovovat vaši budovu? Stojíte před rozhodnutím, jaké efektivní a cenově úsporné řešení systému řízení osvětlení zvolit? DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.  nabízí bezdrátový systém ActiveAhead. Jaké jsou jeho přednosti a proč právě zvolit ActiveAhead pro renovaci budov?

23. června 2023

Helvar systém ActiveAhead je ideálním řešením pro renovaci vašich budov. Jedná se o bezdrátové řešení s maximálně jednoduchou instalací a snadnou rozšiřitelností do budoucna. ActiveAhead se sám učí cesty uživatelů, tyto cesty si pamatuje a podle nich pak svítí jen tam, kde je to potřeba. Úspory energie a efektivita osvětlení je pak maximální. Nabízíme 9 doporučení pro renovaci vašich budov:

1) Řešení pro renovaci vaší budovy

Plánujte změny v uspořádání? Máte nedostatečně využitou plochu? Potřebujete více zasedacích místností? Připravte své prostory na nevyhnutelné změny výběrem správných základních technologií a nechte samoučící se bezdrátovou technologii ActiveAhed pracovat za vás.

2) Zlepšení úrovně osvětlení

Inteligentní řízení osvětlení s LED osvětlením může zlepšit úroveň osvětlení a ušetřit až 85 % energie ve srovnání se zářivkovým osvětlením.

3) Zaměření na wellbeing

Stavební normy zajišťují, aby byly řádně splněny požadavky na pohodu a bezpečnost – na wellbeing uživatelů. Řízení osvětlení ActiveAhead se plně zaměřuje na člověka, wellbeing a optimalizuje úroveň osvětlení v průběhu dne v rámci konceptu Human Centric Lighting.

4) Zvýšení intenzity osvětlení

Nejnovější verze evropské normy pro vnitřní osvětlení EN-12464-1 doporučuje vyšší než minimální intenzitu osvětlení pro potřeby uživatelů v různých pracovních prostředích. ActiveAhead umí zajistit kvalitní intenzivní osvětlení dle doporučení této normy.

5) Přizpůsobivost pro úspory energie

Díky využití denního světla a detekci přítomnosti osob se inteligentní osvětlení optimalizuje a přizpůsobuje změnám a využití prostoru. Díky tomu poskytuje správné světlo ve správný čas a svítí jen tehdy, když je to potřeba.

6) Připravený prostor pro budoucnost

Bezdrátové inovace a otevřené technologie, jako je DALI-2, umožňují rozšiřovat a přizpůsobovat prostor jakýmkoli budoucím potřebám. Dosáhněte úspory nákladů díky inteligentním systémům, které lze postupně rozšiřovat i v budoucnosti.

7) Investice s vynikající návratností

Inteligentní renovace řízení osvětlení je často menší investicí a má vynikající návratnost ve srovnání s mnoha jinými stavebními technologiemi.

8) Helvar Insights

Velké množství energie může být spotřebována v době, kdy není prostor obsazen. Řešení Helvar Insights vám umožní přijímat rozhodnutí založená na datech a skutečném využití energie a prostoru.

9) Minimální náklady na údržbu

Inteligentní systémy řízení osvětlení minimalizují čas strávený údržbou díky funkcím jako jsou upozornění na proaktivní údržbu 24 hodin denně / 7 dní v týdnu, monitorování více míst a funkce nouzového testování.

Více informací o systému ActiveAhead najdete ZDE. Pro bližší informace kontaktujte společnost DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. ZDE.

DALŠÍ DOPORUČENÉ ČLÁNKY

 • Soukromá vila v letadle, Bali,

  Private Jet Villa se nachází na vrcholu útesu Nyang Nyang Beach na Bali v Indonésii a nabízí jedinečné luxusní útočiště…

  Soukromá vila v tryskáči, Bali
 • Altamira House, Guadalajara, Jalisco, Mexiko,

  Dům Altamira se nachází ve městě Zapopan a začal jako projekt rozšíření rezidence, ale rozrostl se díky možnosti získat sousední…

  rodinný dům
 • TECEsolid: odolné designové tlačítko, které nikdo

  Celokovové designové tlačítko TECEsolid je vybaveno skrytým uchycením a proto nezmizí ani z veřejných toalet.

  TECE tlačítko
 • Robles House, Zapopan, Jalisco, Mexiko,

  Araujo Galvan Arquitectos: Casa Robles je svědectvím harmonie mezi rodinným a pracovním životem, v němž se snoubí moderní design s…

 • Zaha Hadid Architects vítězí v

  Architektonická kancelář Zaha Hadid Architects (ZHA) vyhrála architektonickou soutěž na nový terminál pro osobní a nákladní dopravu v Rize. Ve…

  Zaha Hadid Riga Rpúax terminal
 • Kavárna a farmářský obchod “Snidanishna”

  Snidanishna" je nový příběh ukrajinské kuchyně v centru Charkova, který byl otevřen v březnu 2024. Návrh interiéru "Snidanishna" realizoval tým…

  Restaurace cafe
 • Subtraction House, Bragança Paulista, Brazílie

  Dům Subtraction House se nachází v luxusní rezidenční čtvrti Quinta da Baroneza ve městě Bragança Paulista, pouhých 90 km od…

  designová vila, dům, zahrada
 • Kancelář NK Arquitetura realizuje stavbu

  Bytový projekt o zastavěné ploše 300 m², který navrhly architektky Nicolle Nogueira a Katherine Heim Weber, je otiskem osobnosti klientů…

 • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.