CZECH DECO TEAM

Přihlásit

TOP NOVINKA CZECH DECO TEAMU

Sedací souprava DESSERT

Sedací souprava DESSERT

Jiří Novotný

04. 3. 2019

Jiří Novotný

04. 3. 2019

VESPERA design zve všechny příznivce designu, interiérových trendů a českého nábytku na 8. výběrový veletrh Interiérového designu , PVA EXPO PRAHA LETŇANY,

DESIGN SHAKER 2019, který se koná ve dnech 21.- 24.3.2019

Představíme zde veřejnosti naše dvě novinky sedacího nábytku, model DESSERT a ABI.

Jste srdečně zváni!

Sedací souprava DESSERT

Byla navržená pro naši společnost Studiem Olgoj Chorchoj.

Vzhledově se jedná o minimalistický návrh v modulárním systému. Pro celkové odlehčení sedačky je část kostry vyrobena z hliníku, aby bylo dosaženo hmotnostní úspory. Celý elegantní vzhled sedačky podtrhuje použitý masivní dřevěný korpus z ořechu (možno i jiné dřevo), který je designovým prvkem. Pocit elegance a solidnosti podtrhuje i dřevěný tácek na područce sedačky z téhož materiálu.

Jako potahová látka je zvolena kvalitní designová Kvadrat Vidar 3 Raf Simons s 10 letou zárukou.

Sedací souprava Dessert je díky svému vzhledu předurčena k umístění do volného prostoru, tak aby vynikl její nadčasový vzhled a elegantní kouzlo masivního dřeva na jejích modulech.

Její umístění zády ke zdi však ani tak nezakryje její kouzlo.

F_DSC_8841_.webp F_DSC_8843_.webp F_DSC_8848_.webp F_DSC_8855_.webp F_DSC_8883_.webp F_DSC_8915_.webp F_DSC_8945_.webp F_DSC_8958_.webp F_DSC_8977_.webp

 

Sedací souprava ABI

 

Všichni máme rádi pohodlí. Proto jsme vyvinuli sedačku Abi, abychom Vám co největší pohodlí přinesli do vašeho domova.

Volba je na Vás. Na nás je výroba Abi, přímo na míru vašemu pohodlí.

Abi je moderní polohovatelná sedačka, která vám umožní polohovat hlavovou opěrku, ale hlavně pohyblivý sedák, který má v sobě zabudovanou opěrku nohou.

Prostou změnou sklonu zad, přeměníte přísnou sedačku v příjemné lehátko. Navíc je polohování díky zabudovanému elektrickému pohonu opravdu jednoduchou a příjemnou vlastností, a umožňuje zvolit sklon, který pro vás bude nejpříjemnější. A pohyb hlavové opěrky a sedáku je na sobě nezávislý, čímž můžete docílit komfortu šitého na míru vašim osobním preferencím.

Navíc můžete druhy sezení na sobě nezávisle kombinovat v rámci jedné sedací soupravy, a tak přizpůsobit pohodlí i cenu vašim potřebám.

Díky skladbě sedačky z jednotlivých prvků, si můžete u Abi zvolit libovolnou konfiguraci.

DSC_8788_f.tif DSC_8793_f.tif DSC_8801_f.tif DSC_8810_f.tif DSC_8812_f.tif DSC_8813_f.tif

Další doporučené články

Kvalitní matrace pro zdravý spánek: Na co se při jejím nákupu zaměřit

Špatný spánek může mít negativní vliv na váš každodenní život. Pokud se ráno probudíte rozlámaní a nevyspalí, začnete den se špatnou náladou, která může mít vliv na celý váš den. Zabránit tomu můžete dobře vybranou matrací. Podle čeho se při jejím výběru řídit? To vám poradíme v následujícím článku a videu.

S Kristinou Boda o tmavých dveřních kováních Cobra

Jaké jsou trendy v segmentu dveřních kování? Je rozdíl v klice pro komerční projekty nebo rodinné domy a interiéry? Na několik otázek nám odpověděla Kristina Boda, ředitelka největšího českého distributora dveřních kování – COBRA.

Útulný domov krok za krokem: Praktická příručka pro každý domov

Chystáte stavbu nebo renovaci svého bydlení? Nevíte odkud začít a nechcete udělat zbytečné chyby? Knižní novinka od interiérové návrhářky Ivy Šmídové – Útulný domov krok za krokem vám pomůže vytvořit to pravé „doma“ od plánů až po finální dekorace tak aby vyhovoval vaší osobnosti i životnímu stylu. Křest knihy proběhne 8. 11. od 17:00 v kavárně knihkupectví Luxor na Hlavním nádraží.