CZECH DECO TEAM

Přihlásit

TOP NOVINKA CZECH DECO TEAMU

V čem jsou jiné, tapety Glamora?

V čem jsou jiné, tapety Glamora?

Jiří Novotný

29. 11. 2021

Jiří Novotný

29. 11. 2021

Všechny řady kolekcí Glamora jsou vyráběny na míru a lze je přizpůsobit barvám, tvarům a velikostem tak, aby splňovaly specifické potřeby architektů, projektantů a interiérových designérů.

 

Glamora splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu a design, svým přístupem ke klientovi, neotřelým designem a inovativními prvky je vždy o několik kroků před svojí konkurencí. Na motivech tapet Glamora se podílí mnoho světových designerů a architektů.

Všechny řady kolekcí Glamora jsou vyráběny na míru a lze je přizpůsobit barvám, tvarům a velikostem tak, aby splňovaly specifické potřeby architektů, projektantů a interiérových designérů.

Zkušenosti, designové dovednosti a skutečnost, že si materiály, tisk i vzory společnost Glamora vyrábí a navrhuje výhradně sama, zaručují výjimečnou kvalitu a včasné dodání.

Nabídka společnosti Glamora obsahuje stovky motivů a barevných variací, ale především několik typů výjimečných materiálů na které své motivy aplikují.

 

 

GlamDecor

GlamDecor je standardní materiál společnosti Glamora. se Skládá z vrstvy netkané textilie potažené PVC a nabízí výborné vlastnosti, pokud jde o kvalitu, trvanlivost, estetiku. Materiál je vhodný k instalaci vnitřních povrchů v obytných, komerčních, pohostinských i zdravotnických prostorech. Tisk je aplikován ekologickými, prodyšnými inkousty bez zápachu a povrch je ošetřen antibakteriální vrstvou.

 

 

Výrobek a výrobní proces jsou v souladu s aktuální národní a mezinárodní legislativou a normami. Materiál neuvolňuje těkavé látky, které by mohly znečišťovat vnitřní prostředí.

 

 

GlamFusion

GlamFusion ™ je revoluční, voděodolný materiál, který oproti tradičním řešením, nevyžaduje žádné další hydroizolační ošetření. Je určen pro přímý styk s vodou a jeho ideální použití je ve vlhkých prostorech, jako jsou koupelny, sprchové kouty, bazény a wellness.

 

 

Díky hladkému a neporéznímu povrchu je odolný vůči plísním a bakteriím. Zabraňuje jejich šíření podél spojů nebo pod samotným povrchem.

 

 

GlamAcoustic

Tato tapeta se zvukově izolačními vlastnostmi, zvyšuje akustiku místnosti. GlamAcoustic je vinylová tapeta na zeď, jejíž vrstvy umožňují snížit hluk z vnějšku, ale také tlumit zvuky vycházející z místnosti.

 

 

GlamMetal

Tato tapeta zvýrazňuje svůj povrch duhovými odlesky kovu. GlamMetal, je vytvořený z kombinace tenkého metalického laminátu s texturou připomínající textilii. Barevné a duhové efekty dodávají interiéru osobitý vzhled.

 

 

Kolekce Komorebi + materiál GlamPure

Kolekce tapet Komorebi dodávaná na materiálu GlamPure, The Organic Wallcovering, byla vytvořena pro náročné klienty, kteří milují krásu a eleganci a hledají udržitelná řešení interiérového designu, podporující pohodu a klid těch, kteří interiér obývají.

Japonský výraz Komorebi evokuje obraz „slunečního svitu procházejícího stromy“, vizi klidu a energie, která vnáší do prostoru nový rozměr. Prostřednictvím této kolekce, inspirované estetikou Japandi, která kombinuje skandinávskou funkcionalitu a japonský minimalismus, podporuje Glamora přístup k bydlení, založený na návratu k přírodě.

 

 

Kolekce Komorebi je vhodná do interiérů spojených s psychickou a fyzickou pohodou, jako jsou místnosti na jógu a meditaci, a také do menších, intimnějších obytných prostor. Přirozený vzhled a čistý  přírodní  design z tapet Komorebi vytváří ideální materiál pro použití v ložnicích a obývacích pokojích. Může být použit i v komerčním interiérech,  jako jsou hotelové pokoje, čítárny, salonky, otevřené kanceláře, coworkingové prostory a zasedací místnosti atd.

 

 

GalmPure

GlamPure je nová technologie výroby tapet. GlamPure tapety jsou vyrobené výhradně z přírodních materiálů. Hlavní surovinou je netkané lněné textilní vlákno, které na stěně vytvoří povrch s přirozeně nepravidelnou texturou. Kolekce GlamPure je inspirována japonskou technikou výroby papíru Washi.

 

 

Materiál vyniká svou absorpcí vlhkosti, izolací, regulací tepla, antialergickými vlastnostmi a výjimečnou trvanlivostí.

 

 

https://farline.cz/cz/tapety/tapety-glamora/

 

Další doporučené články

Kvalitní matrace pro zdravý spánek: Na co se při jejím nákupu zaměřit

Špatný spánek může mít negativní vliv na váš každodenní život. Pokud se ráno probudíte rozlámaní a nevyspalí, začnete den se špatnou náladou, která může mít vliv na celý váš den. Zabránit tomu můžete dobře vybranou matrací. Podle čeho se při jejím výběru řídit? To vám poradíme v následujícím článku a videu.

S Kristinou Boda o tmavých dveřních kováních Cobra

Jaké jsou trendy v segmentu dveřních kování? Je rozdíl v klice pro komerční projekty nebo rodinné domy a interiéry? Na několik otázek nám odpověděla Kristina Boda, ředitelka největšího českého distributora dveřních kování – COBRA.

Útulný domov krok za krokem: Praktická příručka pro každý domov

Chystáte stavbu nebo renovaci svého bydlení? Nevíte odkud začít a nechcete udělat zbytečné chyby? Knižní novinka od interiérové návrhářky Ivy Šmídové – Útulný domov krok za krokem vám pomůže vytvořit to pravé „doma“ od plánů až po finální dekorace tak aby vyhovoval vaší osobnosti i životnímu stylu. Křest knihy proběhne 8. 11. od 17:00 v kavárně knihkupectví Luxor na Hlavním nádraží.