CZECH DECO TEAM AKCE
Top novinka Czech Deco teamu

V čem jsou jiné, tapety Glamora?

29. listopadu 2021

Všechny řady kolekcí Glamora jsou vyráběny na míru a lze je přizpůsobit barvám, tvarům a velikostem tak, aby splňovaly specifické potřeby architektů, projektantů a interiérových designérů.

 

Glamora splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu a design, svým přístupem ke klientovi, neotřelým designem a inovativními prvky je vždy o několik kroků před svojí konkurencí. Na motivech tapet Glamora se podílí mnoho světových designerů a architektů.

Všechny řady kolekcí Glamora jsou vyráběny na míru a lze je přizpůsobit barvám, tvarům a velikostem tak, aby splňovaly specifické potřeby architektů, projektantů a interiérových designérů.

Zkušenosti, designové dovednosti a skutečnost, že si materiály, tisk i vzory společnost Glamora vyrábí a navrhuje výhradně sama, zaručují výjimečnou kvalitu a včasné dodání.

Nabídka společnosti Glamora obsahuje stovky motivů a barevných variací, ale především několik typů výjimečných materiálů na které své motivy aplikují.

 

 

GlamDecor

GlamDecor je standardní materiál společnosti Glamora. se Skládá z vrstvy netkané textilie potažené PVC a nabízí výborné vlastnosti, pokud jde o kvalitu, trvanlivost, estetiku. Materiál je vhodný k instalaci vnitřních povrchů v obytných, komerčních, pohostinských i zdravotnických prostorech. Tisk je aplikován ekologickými, prodyšnými inkousty bez zápachu a povrch je ošetřen antibakteriální vrstvou.

 

 

Výrobek a výrobní proces jsou v souladu s aktuální národní a mezinárodní legislativou a normami. Materiál neuvolňuje těkavé látky, které by mohly znečišťovat vnitřní prostředí.

 

 

GlamFusion

GlamFusion ™ je revoluční, voděodolný materiál, který oproti tradičním řešením, nevyžaduje žádné další hydroizolační ošetření. Je určen pro přímý styk s vodou a jeho ideální použití je ve vlhkých prostorech, jako jsou koupelny, sprchové kouty, bazény a wellness.

 

 

Díky hladkému a neporéznímu povrchu je odolný vůči plísním a bakteriím. Zabraňuje jejich šíření podél spojů nebo pod samotným povrchem.

 

 

GlamAcoustic

Tato tapeta se zvukově izolačními vlastnostmi, zvyšuje akustiku místnosti. GlamAcoustic je vinylová tapeta na zeď, jejíž vrstvy umožňují snížit hluk z vnějšku, ale také tlumit zvuky vycházející z místnosti.

 

 

GlamMetal

Tato tapeta zvýrazňuje svůj povrch duhovými odlesky kovu. GlamMetal, je vytvořený z kombinace tenkého metalického laminátu s texturou připomínající textilii. Barevné a duhové efekty dodávají interiéru osobitý vzhled.

 

 

Kolekce Komorebi + materiál GlamPure

Kolekce tapet Komorebi dodávaná na materiálu GlamPure, The Organic Wallcovering, byla vytvořena pro náročné klienty, kteří milují krásu a eleganci a hledají udržitelná řešení interiérového designu, podporující pohodu a klid těch, kteří interiér obývají.

Japonský výraz Komorebi evokuje obraz „slunečního svitu procházejícího stromy“, vizi klidu a energie, která vnáší do prostoru nový rozměr. Prostřednictvím této kolekce, inspirované estetikou Japandi, která kombinuje skandinávskou funkcionalitu a japonský minimalismus, podporuje Glamora přístup k bydlení, založený na návratu k přírodě.

 

 

Kolekce Komorebi je vhodná do interiérů spojených s psychickou a fyzickou pohodou, jako jsou místnosti na jógu a meditaci, a také do menších, intimnějších obytných prostor. Přirozený vzhled a čistý  přírodní  design z tapet Komorebi vytváří ideální materiál pro použití v ložnicích a obývacích pokojích. Může být použit i v komerčním interiérech,  jako jsou hotelové pokoje, čítárny, salonky, otevřené kanceláře, coworkingové prostory a zasedací místnosti atd.

 

 

GalmPure

GlamPure je nová technologie výroby tapet. GlamPure tapety jsou vyrobené výhradně z přírodních materiálů. Hlavní surovinou je netkané lněné textilní vlákno, které na stěně vytvoří povrch s přirozeně nepravidelnou texturou. Kolekce GlamPure je inspirována japonskou technikou výroby papíru Washi.

 

 

Materiál vyniká svou absorpcí vlhkosti, izolací, regulací tepla, antialergickými vlastnostmi a výjimečnou trvanlivostí.

 

 

https://farline.cz/cz/tapety/tapety-glamora/

 

DALŠÍ DOPORUČENÉ ČLÁNKY

 • Robles House, Zapopan, Jalisco, Mexiko,

  Araujo Galvan Arquitectos: Casa Robles je svědectvím harmonie mezi rodinným a pracovním životem, v němž se snoubí moderní design s…

 • Zaha Hadid Architects vítězí v

  Architektonická kancelář Zaha Hadid Architects (ZHA) vyhrála architektonickou soutěž na nový terminál pro osobní a nákladní dopravu v Rize. Ve…

  Zaha Hadid Riga Rpúax terminal
 • Kavárna a farmářský obchod “Snidanishna”

  Snidanishna" je nový příběh ukrajinské kuchyně v centru Charkova, který byl otevřen v březnu 2024. Návrh interiéru "Snidanishna" realizoval tým…

  Restaurace cafe
 • Subtraction House, Bragança Paulista, Brazílie

  Dům Subtraction House se nachází v luxusní rezidenční čtvrti Quinta da Baroneza ve městě Bragança Paulista, pouhých 90 km od…

  designová vila, dům, zahrada
 • Kancelář NK Arquitetura realizuje stavbu

  Bytový projekt o zastavěné ploše 300 m², který navrhly architektky Nicolle Nogueira a Katherine Heim Weber, je otiskem osobnosti klientů…

 • Minimalistické tlačítko TECEsquare krášlí koupelny

  Ovládací tlačítko toalety je branou do světa hygieny, pohodlí a elegance. TECEsquare je ale zároveň designovým šperkem, který ozdobí koupelnu…

  TECE tlačítko
 • Rekonstrukce bytu v Avilés, Španělsko

  David Olmos Arquitectos: V centru města Avilés (Asturie), v oblasti obytných domů v sousedství historického centra, jsme rekonstruovali byt o…

 • Vila Mandragora, Orahovac, Černá Hora

  "Villa Mandragora" je rodinná letní vila v Orahovci v Černé Hoře, která se nachází přímo nad meziměstskou silnicí Risan-Kotor. Tato…

  villa, rodinný dům
 • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.