CZECH DECO TEAM

Přihlásit

V čem jsou jiné, tapety Glamora?

Všechny řady kolekcí Glamora jsou vyráběny na míru a lze je přizpůsobit barvám, tvarům a velikostem tak, aby splňovaly specifické potřeby architektů, projektantů a interiérových designérů.  

Johann Malle

12.6.2022

Johann Malle logo

Johann Malle

12.6.2022

Všechny řady kolekcí Glamora jsou vyráběny na míru a lze je přizpůsobit barvám, tvarům a velikostem tak, aby splňovaly specifické potřeby architektů, projektantů a interiérových designérů.

 

Glamora splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu a design, svým přístupem ke klientovi, neotřelým designem a inovativními prvky je vždy o několik kroků před svojí konkurencí. Na motivech tapet Glamora se podílí mnoho světových designerů a architektů.

Všechny řady kolekcí Glamora jsou vyráběny na míru a lze je přizpůsobit barvám, tvarům a velikostem tak, aby splňovaly specifické potřeby architektů, projektantů a interiérových designérů.

Zkušenosti, designové dovednosti a skutečnost, že si materiály, tisk i vzory společnost Glamora vyrábí a navrhuje výhradně sama, zaručují výjimečnou kvalitu a včasné dodání.

Nabídka společnosti Glamora obsahuje stovky motivů a barevných variací, ale především několik typů výjimečných materiálů na které své motivy aplikují.

 

 

GlamDecor

GlamDecor je standardní materiál společnosti Glamora. se Skládá z vrstvy netkané textilie potažené PVC a nabízí výborné vlastnosti, pokud jde o kvalitu, trvanlivost, estetiku. Materiál je vhodný k instalaci vnitřních povrchů v obytných, komerčních, pohostinských i zdravotnických prostorech. Tisk je aplikován ekologickými, prodyšnými inkousty bez zápachu a povrch je ošetřen antibakteriální vrstvou.

 

 

Výrobek a výrobní proces jsou v souladu s aktuální národní a mezinárodní legislativou a normami. Materiál neuvolňuje těkavé látky, které by mohly znečišťovat vnitřní prostředí.

 

 

GlamFusion

GlamFusion ™ je revoluční, voděodolný materiál, který oproti tradičním řešením, nevyžaduje žádné další hydroizolační ošetření. Je určen pro přímý styk s vodou a jeho ideální použití je ve vlhkých prostorech, jako jsou koupelny, sprchové kouty, bazény a wellness.

 

 

Díky hladkému a neporéznímu povrchu je odolný vůči plísním a bakteriím. Zabraňuje jejich šíření podél spojů nebo pod samotným povrchem.

 

 

GlamAcoustic

Tato tapeta se zvukově izolačními vlastnostmi, zvyšuje akustiku místnosti. GlamAcoustic je vinylová tapeta na zeď, jejíž vrstvy umožňují snížit hluk z vnějšku, ale také tlumit zvuky vycházející z místnosti.

 

 

GlamMetal

Tato tapeta zvýrazňuje svůj povrch duhovými odlesky kovu. GlamMetal, je vytvořený z kombinace tenkého metalického laminátu s texturou připomínající textilii. Barevné a duhové efekty dodávají interiéru osobitý vzhled.

 

 

Kolekce Komorebi + materiál GlamPure

Kolekce tapet Komorebi dodávaná na materiálu GlamPure, The Organic Wallcovering, byla vytvořena pro náročné klienty, kteří milují krásu a eleganci a hledají udržitelná řešení interiérového designu, podporující pohodu a klid těch, kteří interiér obývají.

Japonský výraz Komorebi evokuje obraz „slunečního svitu procházejícího stromy“, vizi klidu a energie, která vnáší do prostoru nový rozměr. Prostřednictvím této kolekce, inspirované estetikou Japandi, která kombinuje skandinávskou funkcionalitu a japonský minimalismus, podporuje Glamora přístup k bydlení, založený na návratu k přírodě.

 

 

Kolekce Komorebi je vhodná do interiérů spojených s psychickou a fyzickou pohodou, jako jsou místnosti na jógu a meditaci, a také do menších, intimnějších obytných prostor. Přirozený vzhled a čistý  přírodní  design z tapet Komorebi vytváří ideální materiál pro použití v ložnicích a obývacích pokojích. Může být použit i v komerčním interiérech,  jako jsou hotelové pokoje, čítárny, salonky, otevřené kanceláře, coworkingové prostory a zasedací místnosti atd.

 

 

GalmPure

GlamPure je nová technologie výroby tapet. GlamPure tapety jsou vyrobené výhradně z přírodních materiálů. Hlavní surovinou je netkané lněné textilní vlákno, které na stěně vytvoří povrch s přirozeně nepravidelnou texturou. Kolekce GlamPure je inspirována japonskou technikou výroby papíru Washi.

 

 

Materiál vyniká svou absorpcí vlhkosti, izolací, regulací tepla, antialergickými vlastnostmi a výjimečnou trvanlivostí.

 

 

https://farline.cz/cz/tapety/tapety-glamora/

 

Další doporučené články

Undone, Bumehen, Teherán, Írán, autor: Babak Ab...

Přidáno 27. 02. 2024
Název Undone, který tento projekt nese po svém [ne]dokončení, odkazuje na pozdní rozhodnutí zastavit práce na fasádě a povrchových úpravách budovy....

The Nest, Inverloch, Austrálie, Atlas Architects

Přidáno 26. 02. 2024
Atlas Architects: Tento 7,4hvězdičkový energeticky úsporný dům, který se nachází podél pobřežního břehu surfařské pláže Inverloch, představuje pro ...

Skryté zárubně a dveře DORSIS  - jak vybrat ty ...

Přidáno 23. 02. 2024
Přímé linie, estetika jednoduchosti a minimum zdobných prvků - to jsou viditelné trendy moderních interiérů, bez ohledu na to, zda stavíte rodinný ...

Proč je TECEnow skvělou volbou?

Přidáno 22. 02. 2024
TECEnow je ovládací tlačítko toalety od společnosti TECE, která se zabývá sanitárními systémy a řešením koupelny. Produkty této značky jsou proto n...

MÁM ZÁJEM, ABY MĚ KONTAKTOVAL ODBORNÍK REHAU - ZAŠLEME VÁM KATALOG