CZECH DECO TEAM

Přihlásit

TOP NOVINKA CZECH DECO TEAMU

VESPERA

VESPERA

Jiří Novotný

25. 6. 2014

Jiří Novotný

25. 6. 2014

"Vespera® – zakázkový čalouněný nábytek a interiér prémiové kvality a designu"

Vespera® vyrábí čalouněný nábytek a čalouněné interiéry. Filozofie značky je postavena na vysoké přizpůsobivosti výrobku požadavkům zákazníka za pomoci architekta. Schopnost upravit sedací nábytek a dosáhnout tak originálního řešení, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky, je zde základem. Samozřejmostí je i výroba podle dodaného návrhu na zakázku. Naše možnosti však pouhou výrobou sedacího nábytku nekončí. Nabízíme i kompletní dodávky čalouněných prvků do interiérů, obklady, postele a další čalouněné výrobky a zabudované prvky. Variabilita služeb dle přání zákazníků, jsou charakteristickým znakem a předností značky Vespera®.

 

Máme špičkový a oceňovaný design
Pracujeme s předními designéry a architekty
Jsme dynamičtí a umíme vám naslouchat
Máme celorepublikovou působnost
Nevyrábíme na sklad, vše je individuální výrobek pro vás
Máme zaručenou a ověřenou kvalitu
Máme rádi svoji práci a na svoje výrobky a značku Vespera® jsme hrdí

 

Naše zaměření

  • Sedací nábytek
  • Křesla
  • Židle
  • Taburety
  • Postele
  • Obklady
  • Nábytek
  • Čalouněné interiéry
  • Čalouněný nábytek

 

Ambasador VESPERA

Šárka Palarczyková
Tel.: 606 067 949
obchodbrno@vespera.cz

www.vespera.cz

 

Další doporučené články

Kvalitní matrace pro zdravý spánek: Na co se při jejím nákupu zaměřit

Špatný spánek může mít negativní vliv na váš každodenní život. Pokud se ráno probudíte rozlámaní a nevyspalí, začnete den se špatnou náladou, která může mít vliv na celý váš den. Zabránit tomu můžete dobře vybranou matrací. Podle čeho se při jejím výběru řídit? To vám poradíme v následujícím článku a videu.

S Kristinou Boda o tmavých dveřních kováních Cobra

Jaké jsou trendy v segmentu dveřních kování? Je rozdíl v klice pro komerční projekty nebo rodinné domy a interiéry? Na několik otázek nám odpověděla Kristina Boda, ředitelka největšího českého distributora dveřních kování – COBRA.

Útulný domov krok za krokem: Praktická příručka pro každý domov

Chystáte stavbu nebo renovaci svého bydlení? Nevíte odkud začít a nechcete udělat zbytečné chyby? Knižní novinka od interiérové návrhářky Ivy Šmídové – Útulný domov krok za krokem vám pomůže vytvořit to pravé „doma“ od plánů až po finální dekorace tak aby vyhovoval vaší osobnosti i životnímu stylu. Křest knihy proběhne 8. 11. od 17:00 v kavárně knihkupectví Luxor na Hlavním nádraží.